Aasa Czech půjčka – zkušenosti, recenze

Poskytovatelem střednědobých půjček, která vám mohou zajistit několik desítek tisíc korun je společnost Aasa Czech, kterou můžeme řadit mezi typ úvěrů jako je třeba Kouzelná půjčka anebo úvěry od firmy Provident Financial.

Jde samozřejmě o nebankovní společnost, která nabízí půjčky moderně – formulář je dostupný na internetu, takže nemusíte chodit nikam na pobočky a vyřídit si půjčku můžete kdykoliv.

Společnost Aasa Czech není ryze česká, ale jde o jednoho člena ze skupiny finančních společností, kteří nabízí půjčky v různých státech Evropy.

Spotřebitelský úvěr

Jestliže hledáte peníze na pořízení zboží, pak můžete u tohoto poskytovatele využít spotřebitelský úvěr, jež může dosáhnout cílové částky až 25 000 Kč.

Mezi podmínky pro získání patří například:

  • věkové omezení /min. 20 let/
  • nutnost doložení příjmů
  • čisté registry
  • trvalý pobyt v ČR

Nejdete tedy rozhodně o nabídku půjčky bez registru dlužníků pro každého, Aasa Czech nabízí půjčky jen prověřeným klientům.

Půjčka 50 0000 kč ihned

Formou klasické nebankovní půjčky můžete získat u této společnosti úvěr až v hodnotě 50 000 Kč.

V žádosti ovšem musíte vybrat jednu z nastavených voleb účelovosti a jsou zde také dotazy na vzdělání či bydlení.ihned

Oproti menším SMS půjčkám před výplatou tak jde o poněkud složitější půjčku, ovšem stále to může být vhodná volba pro ty, kteří si potřebují rychle zajistit tuto částku a splňují výše zmíněné podmínky.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *