Aasa půjčka zkušenosti

Společnost Aasa patří k moderním společnostem, u které je možné si vzít rychlou, flexibilní a cenově dostupnou půjčku. Klienti si tyto úvěrové produkty mohou sjednat online bez nutnosti návštěvy pobočky. Aasa Czech a.s. patří pod skupinu Aasa Global Oü, která má sídlo v Estonsku. Působí také ve Skandinávii a Pobaltí. Poskytuje férové a transparentní podmínky a Aasa půjčka zkušenosti jsou veskrze pozitivní.

Půjčka se poskytuje v rozmezí od 20 000 do 50 000 Kč. Splatnost se pohybuje od 6 do 36 měsíců. Požádat je možné prostřednictvím internetu či telefonu.

Vlastnosti půjčky:

 • Půjčka je bez ručitele
 • Bez doložení příjmů
 • Nahlíží se do registru dlužníků
 • Splácí se pravidelnými splátkami

Výhody:

 • Není nutné navštívit pobočku společnosti
 • Není nutné mít pracovní smlouvu na dobu neurčitou
 • Smlouva je doručena domu kurýrem
 • Pevná úroková sazba 19 % po celou dobu trvání půjčky

Nevýhody:

 • Platí se různé poplatky (za poskytnutí úvěru, administrativní poplatek)
 • Nahlížení do registru dlužníků
 • Možnost čerpat pouze jeden úvěr souběžně

Podmínky pro získání Aasa půjčky:

 • Věk minimálně 20 let
 • Nemít žádný záznam v registru dlužníků
 • Pravidelný příjem
 • Trvalý pobyt na území ČR

Jak požádat o půjčku Aasa?

Požádat si o půjčku od společnosti Aasa je velmi jednoduché a rychlé. Vše probíhá online. Na stránkách společnosti je umístěn formulář, který vyplníte, sami si nastavíte výši úvěru a dobu splácení. Ihned také uvidíte orientační výši splátek. Dále je důležité vyplnit osobní údaje a odeslat. Poté již jen čekáte na schválení půjčky. Na to naštěstí není potřeba čekat příliš dlouho. Předběžné schválení přijde většinou ještě ten samý den, kdy jste si o úvěr požádali. Jestliže půjčka bude schválena, dostanete peníze na účet přibližně během tří pracovních dnů. Ještě předtím je nutné převést z vašeho účtu registrační poplatek ve výši 1 Kč. Tím si společnost ověřuje vlastnictví a totožnost účtu.

Aasa půjčka zkušenosti

Splácení půjčky probíhá klasicky v pravidelných měsíčních splátkách. Pokud by bylo potřeba, je možné datum splatnosti i změnit a stejně tak je možné půjčku kdykoliv předčasně splatit. Jestliže byste se někdy dostali do situace, kdy nejste schopni půjčku splácet, ihned kontaktuje společnost a domluvte se s nimi na řešení.

A jaké jsou poplatky? Stejný poplatek pro všechny varianty půjčku Aasa je 1900 Kč. Je to poplatek za poskytnutí úvěru. Dalším poplatkem je administrativní poplatek ve výši 150 Kč měsíčně. Úroková sazba je u Aasa půjčky stanovená na 19 % a je to fixní úrok, který je v průběhu splácení stále stejný. RPSN je závislá na výši půjčky a době splácení, proto její sazba může být odlišná u různých úvěrů.

Zkušenosti s Aasa půjčkou

Tato půjčka patří v České republice mezi ty výhodnější a je to jeden z nejlepších spotřebitelských úvěrů na trhu. Mezi největší přednosti patří snadné online sjednání a rychlé vyřízení. Jestliže nevíte, u které společnosti si vyřídit úvěr, určitě neuděláte chybu s půjčkou Aasa. V dnešní době je mnoho společností nabízejících úvěr, ale často jde o podvod. Zde se určitě o žádný podvod nejedná, o čem hovoří i mnohé zkušenosti s Aasa půjčkou, které jsou veskrze pozitivní. Mnoho klientů oceňuje zejména výbornou úrokovou sazbu (pouze 19 %), což je sazba svou výhodností srovnatelná i s nabídkou klasických bank. Naopak zákazníci kritizují fixní poplatek 1900 Kč za poskytnutí půjčky, a také to, že žádosti je možné vyřizovat pouze v pracovní dny, což může celý proces prodloužit až o tři dny. Také je půjčka méně schvalována, protože neposkytuje úvěry pro klienty se záznamem v registru. To ovšem pouze potvrzuje její kvalitu a solidnost. Půjčku Aasa se rozhodně nemusíte bát vyzkoušet.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *