Ammado půjčky

Ammado půjčky jsou určené pro skupinu osob, která z různých důvodů nemá šanci uspět s žádostí u klasických bank. Je jedno jestli jste podnikatel, žena na MD, student či důchodce, výhodnou půjčku Ammado můžete využít. Provozovatelem těchto půjček je společnost Ammado CZ, která sídlí v Praze.

Informace o Ammado půjčce:

 • Nebankovní půjčka až do výše 400 000 Kč
 • Splácet je možné od jednoho roku do sedmi let
 • Není potřeba dokládat svůj příjem a nevadí záznam v registru dlužníků
 • Není potřeba ručitel, neplatí se žádné poplatky předem

Jak o půjčku požádat?

O půjčku Ammado požádáte velmi snadno. Na webových stránkách společnosti si otevřete formulář se žádostí. Do něj je potřeba vyplnit některé údaje. V první řadě si vyberete částku, kterou si chcete půjčit, poté zadáte jméno a příjmení, rodné číslo, telefonní číslo a email. Dále pokračujete a vyplníte kolonku rodinný stav, zdroj příjmů a jejich výši, poštovní směrovací číslo vašeho bydliště a obec, kde bydlíte. Poslední položkou je výše splátek půjček. Nyní kliknete na odeslat a vaše žádost je podána. V tu chvíli nezbývá než čekat na vyrozumění společností. Veškeré půjčky jsou zpracovávány moderním online systémem, který funguje neustále. Požádat o úvěr si můžete prakticky kdykoliv a vyřízení bude velmi rychle. Rychlost je velkou výhodou těchto půjček, především pro toho, kdo potřebuje peníze velmi v co nejkratším možném čase.

Ammado půjčky recenze

Nižší úroky za sdílení

Jestliže máte svůj profil na Facebooku a chcete si požádat o Ammado půjčku, je možné si šikovně snížit úroky. Pokud přes svůj profil budete sdílet stránky společnosti, dostanete za odměnu ještě nižší úrokovou sazbu.

Pro koho je půjčka vhodná:

Pro zaměstnance, podnikatele, maminky na mateřské dovolené i důchodce
Pro ty, kdo nemohou doložit svůj příjem a mají záznam v registru dlužníků
Pro osoby starší 18 let

Na co je možné půjčku využít:

 • Na splacení jiných závazků
 • Na překlenutí období, kdy je nedostatek financí
 • Na nákup dárků či dovolené
 • Na rekonstrukci či automobil
 • Na cokoliv

Jaké přináší Ammado půjčka výhody

Tato půjčka přináší mnoho výhod pro klienty. Velkou výhodou je možnost odkladu splátek a bez sankcí. Pokud se vám stane, že nebudete moci z nějakého důvodu zaplatit splátku, máte k dispozici čtyři povolené odklady splátek. Stejně tak není ani problém domluvit si snížení splátek a prodloužit dobu splácení. Mezi další výhody můžeme zařadit možnost volby splátky, nenahlížení do registru či to, že není potřeba dokládat příjmy. Stejně tak je výhodou i absence ručitele.

Příklady splátek

 • Výše půjčky 5000 Kč s ročním úrokem 9,8% = měsíční splátka 290 Kč
 • Výše půjčky 10 000 Kč s ročním úrokem 9,8% = měsíční splátka 390 Kč
 • Výše půjčky 50 000 Kč s ročním úrokem 9,8 % = měsíční splátka 690 Kč
 • Výše půjčky 100 000 Kč s ročním úrokem 9,8 % = měsíční splátka 1490 Kč
 • Výše půjčky 250 000 Kč s ročním úrokem 9,8 % = měsíční splátka 2990 Kč

Registr nevadí

Půjčky od společnosti Ammado přinášejí šanci i pro osoby se záznamem v registru dlužníků. I lidé s těmito problémy mohou získat půjčku, i když u značné části ostatních poskytovatelů by příliš mnoho šancí neměli. Do potíží se splacením se ovšem může dostat každý. Proto zde máte šanci i přes ne úplně čistou platební morálku.

Úvěr na míru

Tyto úvěry jsou určené pro širokou škálu klientů. Jestliže potřebujete peníze do výplaty nebo na zaplacení nenadálé faktury či vybavení domu, vyjde vám společnost vstříc. Vybrat si můžete úvěr od 10 tisíc korun až do 400 tisíc korun. Při nižších částkách nikdo neřeší registr dlužníků. U těch vyšších se již postupuje individuálně podle bonity každého klienta. Obchodní zástupce společnosti s vámi probere vaše možností a najde ideální řešení.

Rychlé řešení problémů

V případě finančních problémů je často půjčka tím nejjednodušším a nejrychlejším řešením. Když potřebujete rychle něco zaplatit a nemáte na to, můžete si půjčit u Ammando a své problémy snadno vyřešit.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *