Andělská půjčka

Dostupnost půjček je už dnes opravdu značné a není to jen kvůli nově vzniklým bankám a jejich novým úvěrovým produktům. Nové půjčky přinesla třeba Mbanka, která už u nás získala po pár letech fungování určitou pozici.

Podobně je na tom Equa banka a jejich internetová osobní půjčka. Kromě klasických úvěrů pak nabízí také Repůjčky, kterou můžete využít k refinancování dluhů či hypotéky.

Andělská půjčkaJestliže si však chcete vypůjčit peníze rychle a nechce se vám chodit do banky existují i jiné možnosti. Ne každý ví o tom, jaké půjčky jsou v nebankovním sektoru dostupné.

Působí zde totiž množství menších úvěrových společností, které nemají takovou reklamu a nejsou tak známé.

Dalším problémem je také to, že občas je některá ze společností v nebankovním sektoru podvodná a lidé jsou potom k ostatním úvěrovým společnostem v tomto oboru méně důvěřivý a bojí se rizika při půjčování finančních prostředků, ať už je to v hotovosti nebo převodem na účet.

Andělské půjčky do výplaty

Proto vám dnes přinášíme přehled, spíše srovnání dvou nebankovních společností, u kterých si lze vypůjčit potřebné peníze převodem na účet bezpečně a bez rizika podvodu.

Andělské půjčky si můžete vyřídit na dvou internetových stránkách.

  1. První andělská půjčka je dostupná na internetové adrese andelska-pujcka.cz a můžete si zde rychle a bezpečně vypůjčit částky od 1000 do 10 000 Kč. Tyto peníze poskytuje pražská firma MONEY SERVICE GROUP, s.r.o..
  2. Druhou půjčkou je pak AndelskaPujcka.eu, kde si lze půjčit maximálně 5000 Kč. Jde o podobné nebankovní úvěry, které využívají zákazníci především když mají nedostatek finančních prostředků před výplatou. Tuto půjčku poskytuje však jiná firma a tou je také pražská společnost – Perfect Money s.r.o.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *