Bankerat a.s. – zkušenosti, diskuze

Bankerat je novinkou na českém úvěrovém trhu, která Vám zkrátka zamotá hlavu. Snadno se vyřizuje, za nově získané zákazníky získáte i nějakou tu provizi a tak dále a tak dále.

Půjčky bez doložení příjmu, bez výpisu z registru dlužníků a bez zastavování nemovitosti, což je tak trochu netaktní, tak přesně to – a ještě mnohem více – je půjčka s Bankerat.

Bankerat není podvod

Pražská společnost Bankerat má už třicet tisíc registrovaných uživatelů, kterým poskytla už na osm a půl tisíce půjček. Takže není proč váhat, reference jsou to parádní. O této společnosti navíc pochvalně inzerují i velké celostátní deníky nebo třeba i týdeníky s ekonomickým zaměřením.

Principem půjček od této společnosti je to, že se banka vynechá. Jednoduše nebude Vaši půjčku zprostředkovávat a nebude za to tím pádem chtít ani provize, které mohou těm, kteří o úvěr žádají, ušetřit docela zajímavé finanční prostředky.

Pokud si nevíte stále rady nebo si jen vše chcete osobně ověřit, protože to vypadá až moc fantasticky, zajděte si – pokud jste z Prahy – na pobočku Bankeratu na Praze 1, případně můžete napsat emailový dotaz.

Jak dlouho to trvá u Bankerat?

Další možností je zavolat na infolinku, která je v provozu každý všední den mezi půl devátou odpolední a čtvrt na šestou večer.

Jestli chcete najít solidního poskytovatele nebankovních půjček se zajímavým úrokem, stačí se jen ozvat. Bankerat.cz je určen všem těm, kteří nechtějí krmit banku, její majitele a úředníky zbytečnými poplatky navíc, které vlastně ani nejsou potřebné.

Další info a diskuze o Bankerat:

Ve vedení Bankeratu jsou odpovědní lidé na slovo vzatí, kteří mají zajímavou vizi do budoucna. Můžeme se proto těšit na dalšího velkého hráče na trhu s úvěry – i když toto vlastně je trh spíše specifický, na který neplatí tradiční ekonomické poučky.

Bankerat se navíc prezentuje výtečnou administrací a jednoduchým rozhraním, ve kterém se každý snadno zorientuje hned na první pohled. Tak co chtít ještě více?

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *