Česká spořitelna půjčka online

Česká Spořitelna půjčkaČeská spořitelna nabízí mnoho finančních produktů od klasických bankovních účtů, až po půjčky a hypotéky. Již řadu let se jedná o největší bankovní instituci v České republice. Širokou nabídku služeb poskytuje banka i podnikatelům, institucím a firmám. Disponuje širokou sítí poboček a bankomatů po celé ČR. Velmi oblíbená je u společnosti Česká spořitelna půjčka online. O tuto půjčku můžete zažádat v klidu domova online, domluvíte si schůzku na pobočce a máte ji sjednanou.

Parametry online půjčky od České spořitelny:

 • půjčka od 20 000 do 700 000 Kč (individuálně je možné získat až 2 500 000 Kč bez zajištění)
 • splatnost je až 7 let
 • bez zajištění a bez nutnosti prokazovat účel půjčky
 • je možné určit si výši splátek, délku splácení a datum měsíční splátky
 • bez potvrzení příjmu
 • bez poplatku za vedení úvěru

Výhody půjčky u České spořitelny:

 • k uzavření půjčky vám stačí pouze jedna návštěva na pobočce
 • stačí vám jeden doklad totožnosti
 • můžete si vybrat výši splátky a dobu splatnosti
 • je možné se pojistit při případné neschopnosti splácet

Komu je půjčka České spořitelny určena?

 • občanům České republiky, kteří na jejím území mají trvalý pobyt
 • cizím státním příslušníkům, kteří mají povolení k trvalému pobytu na území ČR

Jaké dokumenty jsou potřebné k prokázání příjmu

 • potřebujete potvrzení od zaměstnavatele o výši vašeho příjmu (jestliže máte účet u České spořitelny a chodí vám výplata tam, potvrzení nepotřebujete)
 • podnikatelé musí doložit daňové přiznání za poslední zdaňovací období, doklad o zaplacení daně a doklady, které potvrzují oprávnění podnikat

Jak požádat o půjčku České spořitelny

Noví klienti České spořitelny

Jestliže máte zájem o produkt Česká spořitelna půjčka online, můžete si o něj požádat online, po telefonu nebo rovnou zajít na pobočku banky. Sebou si vezměte doklad totožnosti a potvrzení o svých příjmech. Na pobočce s vámi pracovník banky probere vaší žádost, všechny parametry, vyplníte žádost o úvěr a ihned se dozvíte, zda vám byla schválena nebo ne. Jestliže ano, můžete ihned přejít k podpisu úvěrové smlouvy.

Stávající klienti České spořitelny

Klienti banky, kteří již mají zavedený účet, jsou ve výhodě a sjednat půjčku si mohou mnohem rychleji a je to jednodušší. O úvěr lze požádat přímo v internetovém bankovnictví nebo v bankomatech České spořitelny. Jestliže klientovi chodí na účet výplata, nemusí dokonce ani dokládat potvrzení o příjmech.

Kalkulačka úvěrů

Jestliže byste rádi získali představu o tom, kolik za svou půjčku případně zaplatíte, a jaké splátky vás čekají, můžete využít velmi užitečného nástroje na stránkách společnosti. Jedná se o úvěrovou kalkulačku. Je to velmi jednoduchý nástroj. Stačí nastavit dva údaje (výši půjčky a dobu splácení). Po zadání těchto dvou parametrů se vám zobrazí výše měsíční splátky, a také odměna, kterou můžete získat, pokud budete úvěr řádně splácet. Pod údaji se vám zobrazí i úroková sazba, RPSN a kolik celkem zaplatíte.

Pojištění schopnosti splácet

U půjčky od České spořitelny nemůže chybět možnost pojištění schopnosti splácet. Klienti mají na výběr ze dvou možností. První zahrnuje pojistku pro případ úmrtí, invalidity a dlouhodobé pracovní neschopnosti, u druhého je navíc kryta i případná ztráta zaměstnání. V případě, že by k pojistné události došlo, dostane klient peníze na svůj osobní účet.

Odměna za řádné splácení

Velká výhoda, kterou Česká spořitelna nabízí, je odměna za řádné splácení. Za každou včas a v plné výši zaplacenou splátku dostanete celých 5 procent z této splátky na speciální účet, který bude úročen pěti procenty ročně.

Změny splátek

Je možné měnit si výši splátek, buď snížit či navýšit, a to až o 50 procent. Dvakrát do roka je možnost odkladu řádné měsíční splátky.

Tabulka splátek

Výše půjčkySplatnostÚrokSplátkaOdměna
50 000 Kč60 měsíců15,7 %1 279 Kč4 265 Kč
100 000 Kč84 měsíců12,9 %1 925 Kč9 392 Kč
500 000 Kč84 měsíců8,7 %8 469 Kč41 321 Kč
700 000 Kč84 měsíců5,1 %10 549 Kč51 468 Kč

Reprezentativní příklad

Při úvěru ve výši 350 000 Kč se splatností 6 let, bude vaše měsíční splátka činit 6 808 Kč. Odpuštěny vám mohou být při řádném splácení až 3 splátky a ušetříte tím pádem 20 424 Kč. Úroková sazba je 10,7 % a RPSN 11,63 %, celkem tedy zaplatíte 473 152 Kč. V případě standardního úvěru bez odměny je úrok 11,8 % a RPSN 13,08 %. Celkem budete muset zaplatit 493 576 Kč.

Zajímavá půjčka pro každého

On-line půjčka od České spořitelny je velmi zajímavým produktem pro stávající klienty banky i pro nové. V případě, že splníte veškeré podmínky, můžete si rychle a jednoduše pořídit to, co si přejete.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *