Proveďte konsolidaci Vašich půjček a ušetřete na úrocích

Máte aktivní nějaký úvěr, jehož podmínky se výrazně zhoršily a víte tak, že platíte oproti ostatním produktům podstatně vyšší poplatky a úroky? Chcete se nevýhodného úvěru zbavit a vyměnit jej za jiný, s lepšími podmínkami? Využijte proto nabídku cetelem konsolidace půjček kalkulačka, díky které si budete moci spočítat, kolik byste mohli ušetřit.

Cetelem konsolidace půjček kalkulačka online a bez poplatků

cetelem konsolidace půjček kalkulačkaJestliže zvažujete, že Vaší současnou půjčku zkonsolidujete, abyste v následujících měsících ušetřili, tak společnost Cetelem Vám může nabídnou jak samotnou konsolidaci, tak i kalkulačku, pomocí které si online spočítáte, jakou částku budete moci ušetřit. A že mnohdy budete opravdu příjemně překvapeni.

Jestliže chcete získat výhodnou půjčku, případně sjednotit vaše současné, abyste platili méně, tak právě konsolidace půjček od Cetelem může být tím ideálním řešením. Právě Cetelem je na nebankovním trhu velice silnou společností a proto může svým klientům nabídnout opravdu výhodné podmínky, na které řada konkurentů nedosahuje.

Pokud tedy máte aktivních hned několik úvěrů, díky čemuž platíte zbytečně vysoké úroky a poplatky, tak v tomto případě je ideální cestou zvolit jejich konsolidaci. To u společnosti Cetelem můžete až do výše 1 miliónu korun a nabídka je platná jak pro klasické úvěry, tak i pro kreditní karty či kontokorenty.

Vyberte si, jakým způsobem budete peníze čerpat

Díky konsolidaci brzy zjistíte, že Vám každý měsíc zbývá podstatně více peněz, neboť splácíte pouze jednu půjčku a nemáte rozpůjčováno u několika různých společností. Navíc si podstatně ulehčíte, neboť se staráte pouze o jediný úvěr. Co se týče čerpání peněz, tak ty můžete využívat postupně, popřípadě si je můžete nechat poslat na Váš bankovní účet.

Proto, abyste přesně věděli, jak Vám konsolidace půjček pomůže, tak má Cetelem k dispozici online kalkulačku, v níž si vše spočítáte. A to zdarma a online. Do kalkulačky stačí pouze nastavit potřebné údaje a posléze Vám již vyjede konečné číslo toho, kolik nakonec budete splácet. Vše je tedy naprosto jednoduché a jedná se o otázku několika minut.

Jak o konsolidaci půjček požádat?

Pokud Vás možnost konsolidace Vašich půjček zaujala, tak o ní můžete požádat hned několika způsoby. O konsolidaci můžete zažádat online, po telefonu, popřípadě můžete navštívit některou z kamenných poboček společnosti a domluvit se přímo se zástupcem Cetelemu, který s Vámi konsolidaci sjedná a domluví vše potřebného.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *