CG půjčky podvod

Hledáte půjčku, kterou mohou získat i klienti, kteří mají zápis v registrech dlužníků, nízké příjmy anebo jsou v exekuci či insolvenčním řízení?

CG půjčky podvodPotom jste už možná několikrát narazili na nabídku společnosti Cresco Group, zkráceně CG, což je zprostředkovatel bankovních a nebankovních půjček a úvěrů.

Firma Cresco Group nabízí mnoho internetových online půjček na množství různých webových stránkách.

Jejich služby se neustále rozšiřují, ale mezi jejich velmi známé produkty patří například:

  • Tomova půjčka
  • Yes půjčka
  • Mimořádná půjčka
  • Kladná půjčka
  • Poskytnutá půjčka
  • Zdravá půjčka
  • Hot půjčka
  • Face půjčka

Jde o podvod nebo ne?

Možná se obáváte, že jde pouze o nějaké podvodné nabídky. Přes úvěrové produtky Cresco Group si peníze opravdu můžete půjčit. CG půjčky jsou totiž velmi často napojeny na bankovní úvěry, například na půjčku od GE Money bank nebo na jiné poskytovatele.

Pokud jim tedy pošlete svoje údaje, oni prověří, zda můžete získat úvěr a v případě, že půjčku získáte, má Cresco Group provizi za sjednání.

Bohužel předáním kontaktu této firmě se dostanete na jejich mailový seznam, což znamená, že vám budou posílat nejrůznější úvěrové nabídky, aby z vás získali další provize.

Můžete se tak setkat s emaily, kde vám budou doporučovat kreditní karty nebo dokonce změnu poskytovatele energií.

Diskuze o Cresco Group:

Anonymní

Nedoporučuju! Všechny negativní recenze na různých webech jsou na firmu Cresco Group oprávněný! Prezentují se jako poskytovatelé, přitom sami peníze vůbec nepůjčují! Nabízí drahou kreditní kartu Citi bank, kde tedy ovšem pochopitelně nesmíte mít záznam v registru. A z nebankovních spolupracujou s lichváři (nebudu jmenovat), kdy nabízí úrok 100% apod.!
Nic jiného neumí!
Firmu Cresco Group nedoporučuju!

Marie

Ti vám leží v žaludku, asi se jim daří, nechápu ty pomluvy. Ne, že bych si Cresco Group chtěla zastávát, ale na tom, že dělají zprostředkovatele není nic špatného, znám moře slušných zprostředkovatelských firm, ti vás o barák připravit nemohou, neposkytují finance, tudíž neurčují pravidla ve smlouvách. Jediné, co mi vadí je, že mi neustále od nich chodi nabídky na půjčky, někdy i několik denně, ale to už si s němi  dám do pořádku.  

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *