Cresco Group – máte s nimi zkušenosti?

Peníze jsou v dnešní době často kámen úrazu při problematických životních událostech. Ať už se stěhujete, přišli jste o práci anebo rozjíždíte podnikání, jsou neustále potřeba a většinou je jich vždy nedostatek. Někdo to řeší tak, že si půjčí v rodině a zajistí si podporu od přátel.

Někteří z nás ovšem nechtějí riskovat to, že si zkazí dlouhodobě budované vztahy a tak se proto raději obrací na poskytovatele, kteří půjčky nabízí za úrok a navýšení.

Při hledání takové půjčky jste mohli narazit na nabídku půjček Cresco Group, anebo na některou z jejich stránek, kde půjčky nabízí. Cresco Group s.r.o. Patří mezi největší zprostředkovatele půjček a úvěrů a je tedy velmi pravděpodobné, že některou z jejich nabídek na internetu naleznete.

Pro příklad můžeme uvést několik jejich nabídek, které na webu můžete najít:

Jak tu u Cresco Group funguje?

Podle toho, na jakou jejich internetovou stránku narazíte, se určuje typ úvěru. Někdy nabízí dlouhodobé půjčky přes 100 000 Kč se splatností na několik měsíců, jindy se

Cresco group
Cresco group

zaměřují na krátkodobé půjčky, které vám zajistí pár tisíc na každodenní výdaje před výplatou.

Kromě zprostředkování půjček můžete služby Cresco Group najít také v oboru energií.

Díky jejich službám si můžete porovnat ceny energií, ať už jde o cenu elektřiny anebo plynu a můžete si tak najít výhodnější nabídku od dodavatele ve vašem kraji.

Pokud některou ze služeb od Cresco Group s.r.o. Využijete, ať už jde o půjčku anebo o srovnání cen energií, tato firma předá vaše údaje dál, koncovému poskytovateli služby (může to být banka, nebankovní společnost anebo dodavatel energie). Ti vás pak kontaktují a vyřeší s vámi sjednání služby.

Bohužel se na internetu příliš nedočtete o skutečných zkušenostech lidí, kteří Cresco Group někdy využili. Většinou jde jen o nekonkrétní rady, které vám při rozhodování nepomohou.

My vám můžeme říct jen to, že dle našich zkušeností není Cresco Group podvod, jde jen o zprostředkovatele, který stojí mezi klientem a poskytovatelem služeb.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *