ČSOB půjčka na bydlení, auto nebo na cokoliv

Přemýšlíte nad tím, že byste si vzali půjčku u nějaké z českých bank? Dnes si představíme nabídku banky ČSOB. Pokud vám zrovna chybí finance, pak půjčka u této banky by nemusel být krok vedle!

Československá obchodní banka, a.s. známá u nás pod zkratkou ČSOB je univerzální banka působící v ČR. Tato banka byla založena státem již v roce 1964. Již od tohoto roku měla povolení pro poskytování služeb v oblasti financování a zahraničního obchodu.

Půjčka na cokoliv

ČSOB půjčkaPrvní půjčkou, která tato instituce nabízí je půjčka na cokoliv. Minimální výše úvěru u této nabídky je 20 000Kč, maximální výší je 800 000Kč. Splátkové období pro tuto půjčku si můžete vybrat. A to buďto od dvanácti měsíců, nebo maximálně až na 84 měsíců. Poplatek za zřízení tohoto úvěru je 1%. Minimální výše tohoto poplatku činí 500Kč, avšak maximální nepřesáhne částku 3500Kč. Mezi hlavní výhody této půjčky patří zajisté to, že nemusíte nikam dokládat, na co půjčku využijete. Pořídit si tedy za ni můžete cokoliv vás napadne. můžete si za ně koupit televizi, počítač, nebo třeba nové auto.

Půjčka na bydlení

Zde je již na první pohled zcela jasné, k čemu půjčka na bydlení slouží. Minimálně si zde můžete sjednat půjčku ve výši 70 000Kč, ovšem maximální výše je poněkud vyšší než u půjčky na cokoliv. Zde si můžete přijít až na 1 000 000Kč. Roční úroková sazba pro tento druh půjčky je pouhých 6,9%.

Tyto peníze musíte použít tedy na věci spojené s vašim bydlením. Můžete si za ně tedy pořídit například nový nábytek, spotřebiče, novou kuchyň, nebo ve větším měřítku například koupit pozemek nebo nemovitost! Peníze můžete použít také na zaplacení materiálu, nebo plat pro řemeslníky.
Třetí možností jak si u této instituce přijít k penězům je také zajímavá. jde o to, že si můžete nejprve půjčit určitou částku a k této částce konsolidovat vaše jiné půjčky. Zde se částka pohybuje v maximální částce 800 000Kč. Ovšem roční úroková sazba zde je 10,9%.

ČSOB úvěr na auto

ČSOB úvěr na autoDíky této půjčce si můžete pořídit vaše vysněné autíčko. Jelikož k této půjčce dostanete opravdu velmi nízký úrok, který se pohybuje okolo 3,9%, pak si můžete pořídit i nějaký dražší kousek, protože nepřeplatíte tolik peněz. Ovšem celou dobu, kdy budete vaši půjčku splácet, pak musíte počítat s tím, že půjčka je fixní. Půjčku můžete vyřídit na jakékoliv pobočce této banky. Vše co budete potřebovat pro sjednání této půjčky jsou dva doklady vaší totožnosti.

Jak vyplnit žádost?

Nejprve si musíte buďto vyhledat žádost. Tu najdete na internetových stránkách, nebo pokud jste klientem, pak i ve vašem internetové bankovnictví. Pokud nechcete tyto věci řešit po internetu, pak můžete žádost sjednat bezplatně telefonicky, nebo osobně na jakékoliv pobočce. Příjem si ověří buďto u vašeho konta, pokud jej u nich máte, nebo si musíte připravit potvrzení o příjmu. Následně bude vaše žádost vyhodnocena a podle toho, jak bude posouzena, pak vám tato společnost předloží návrh smlouvy! Nyní už stačí jen podepsat a počkat až peníze přistanou na vašem účtu!

Předčasné splacení a penále

Pokud se některou z těchto půjček rozhodnete splatit předčasně, pak zaplatíte jedno procento placené částky. Pokud by se stalo, že byste byli v prodlení se splácením, pak ještě není tak horko. Nejprve dostanete upomínku, která stojí 300Kč, poté vám přijde druhá, která již stojí 500Kč. Ovšem tu byste už ignorovat neměli.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *