Dollar Financial Czech Republic s.r.o

Jestliže jste si už někdy půjčovali peníze na kratší dobu, pak jste možná narazili na Omega půjčku, která vám mohla zajistit až 5000 Kč.

Šlo o typ klasického úvěru před výplatou, kterou jste mohli využít třeba na zaplacení složenek nebo když vám váš šéf poslal výplatu pozdě.

Díky krátké době splatnosti jste u Omega půjčky nepřepláceli nijak moc peněz, většinou šlo o částky v hodnotě stovek korun. Právě proto se hlavně v posledním roce stala Omega půjčka tak oblíbená.

Tyto rychlé krátkodobé půjčky vyřizovala společnost Omega Financial, která sídlí v Brně. Nedávno však došlo ke změnám a Omega půjčku převzala nově společnost Dollar Financial Czech Republic s.r.o., které má poněkud silnější zázemí než Omega Financial.

Právě z toho důvodu, došlo u této okamžité půjčky k určitým změnám.

Dollar Financial půjčka až do 10 000 Kč

Jak už jsme zmiňovali výše, předtím jste si mohli formou Omega půjčky vyřídit úvěry až do 5000 Kč. Společnost Dollar Financial Czech republic ovšem přinesla jednu z změn a to navýšení cílové částky.

Díky většimu kapitálu Omega půjčky si tak můžete vypůjčit před výplatou až 10 000 Kč.

Tato nabídka však podobně jako v minulosti platí až pro ověřené zákazníky a klienty a této firmy. Nový klienti, půjčující si zde poprvé si mohou vzít úvěr do maximální výše 3000 Kč.

Peníze rychle na účet

Dollar Financial Czech RepublicTo, co zůstává u Omega půjčky stejné je to, že peníze můžete stále získat velmi rychle na účet.

Podat žádost o tuto půjčku si můžete snadno online, přes internet. Vyřízení je nyní možné i o víkendu.

Tím se společnost Dollar Financial řadí mezi výjimečné firmy, příliš poskytovatelů nebankovních úvěrů totiž o víkendech a ve svátky nepůjčuje.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *