Equa bank minutová půjčka

Pokud se i vy dostanete do problémů s financemi a není jiná možnost, než si půjčit peníze, rozhodně doporučujeme nejdříve vyzkoušet, jestli vám nepůjčí peníze v bance.

Bankovní půjčky jsou výhodnější hned z několika důvodů. Jednak se zde nemusíte bát žádných podvodů a lichvářů tak jako v případě, když si berete půjčku v nebankovním sektoru nebo od soukromníka a také to má další výhody.

equabank minutová půjčkaVětšina bankovních úvěrů, pokud si zrovna nepůjčujete peníze přes kontokorentní úvěr nebo kreditku má úrokové sazby mnohem nižší než nebankovní společnosti.

Typickým příkladem může být minutová půjčku od Equa bank. Equa banka (nesprávně Egua banka) patří mezi nové zajímavé banky, které přišli s nižšími poplatky a moderním bankovnictvím.

Funguje u nás ale už dostatečně dlouho na to, aby se prověřila a otestovalo se, zda nepůjde jen o krátkodobý projekt. Nyní má Equa banka mnoho spokojených klientů a nabízí řadu produktů nejen ze sekce úvěrových produktů.

Pokud si chcete u této banky půjčit peníze, může se vám hodit právě jejich minutová půjčka. Jde vlastně o možnost vyřízení půjčky online, přes internet.

Kolik půjčují?

Jde o klasický osobní úvěr na cokoliv, takže se rozhodně nemusíte bát, že byste museli dokazovat, k jakým účelům půjčku využijete. Ať už potřebujete peníze na zaplacení dovolené anebo na koupi nového auta, minutová půjčka od Equa bank vám může pomoct.

Cílová částka, kterou můžete díky tomuto úvěrovému produktu získat je od 30 000 až do 600 000 Kč.

Protože jde o tak vysoké částky, je zde samozřejmě i dostatečná doba na splácení, úvěr si
tak můžete rozložit až na 7 let.

Equa bank

Jaké jsou úroky?

Jak už jsme zmiňovali výše, úrokové sazby u bankovních produktů bývají mnohem lepší než u nebankovních společností. Ani u Equa banky tomu není jinak. Úroky zde začínají už na 7,9 % p.a.

Výhodnost u minutové půjčky je také vtom, že neplatíte žádné zbytečné poplatky a to ani za vedení, tak poskytnutí úvěru.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *