Er bank půjčky

Pokud sledujete finanční trh, pak jste si určitě nemohli nevšimnout, že se asi v posledních pěti letech, v českém rybníčku objevilo několik nových bank.

Er bank půjčkyPrvní, která u nás zaváděla revoluční služby s bankovním účtem bez poplatků za vedení byla mBanka, po ní potom přišli další služby a to Equa bank a dále pak Air bank (nesprávně psáno jako Er bank).

I když vždy nejde o úplně nové služby, někdy je to totiž jen dceřinná banka už nějaké funkční banky, určitě je širší nabídka zajímavá pro nás klienty, protože si tak můžeme vybrat banku a půjčky přesně na míru za výhodnější ceny.

Půjčky od Er bank

Půjčování peněz dnes rozhodně není ničím, za co by se lidé styděli, jak to možná bylo ještě před několika lety.

Nejen přístup klientů, ale také státní správa, zvyšování daní a inflace, mohou za to, že lidé dnes nemají tolik peněz a potřebují úvěrové služby využívat.

 Osobní půjčka z banky

Řešením tak mohou být osobní bankovní půjčky, které samozřejmě najdete také u Er bank. Jaké služby nabízí a jde o výhodnou nabídku?

Oproti nebankovním půjčkám, o kterých v našem magazínu také často píšeme (viz třeba články o Provident či Tommi Stachy) mají rozhodně zajímavější úrokové sazby.

  • Úroky zde začínají už na 9,9 %, to však není jediná informace, kterou byste měli sledovat.
  • Přesnější pro porovnávání úvěrových služeb je hodnota RPSN, která ukazuje celkové náklady včetně poplatků a dalších navýšení.

U Er banky máte však výhodu v tom, že vyřízení i vedení půjčky je tady naprosto zdarma, bez poplatků.

Sloučení a sjednocení u Er banky

Moderní úvěrovou službou, velmi oblíbenou a to skoro více jak klasická půjčka, je sjednocení, tedy konsolidace půjček, úvěrů a dluhů.

Funguje to zhruba tak, že si u Er bank zažádáte o sloučení a oni vaše předchozí úvěry vyplatí a nyní splácíte jednorázově pouze této bance.

Výhoda je v tom, že tak často ušetříte na poplatcích za vedení více půjček, máte snazší splácení a můžete si znovu nastavit kdy chcete splácet a kolik bude činit měsíční splátka.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *