Era kreditka během 10 minut?

era kreditkaNejsem zrovna zastánce půjček nebo úvěrů, protože to může být dobrý sluha, ale zlý pán. Většinou ale nastává ta druhá varianta, protože lidé neumí s finančními produkty příliš pracovat a využívají nevýhodné a vysoce úročené úvěrové produkty.

Málokdo tuší, že je možné získat půjčku až na pár měsíců naprosto zdarma správnou kombinací a výběrem SMS půjček (viz půjčka bez úroku).

To jsem ale hodně odbočil, protože dnes to má být o kreditních kartách a ne půjčkách.
Nedávno mi volali z nějakého call centra Ery. Už před pár týdny mi přišlo info o tom, že mám předschválenou půjčku na bydlení a taky možnost vyřízení kreditní karty.

V té době jsem to ale ještě nějak neřešil a zapomněl na to. Právě z call centra mi teď volali se stejnou nabídkou a tak jsem si řekl, že zkusím, jestli můžu kreditku opravdu získat tak snadno.

Kreditní karta po telefonu? Proč ne

K vyřízení ale byli potřeba údaje, které jsem u sebe neměl, tak jsem se domluvili, že zavolají znovu. Připravil jsem si údaje ve smluvený čas se mi ozvali.

Ze začátku bylo nějaké prověřování a informování o tom, co jak má být a jaké jsou podmínky, případně, kde se dá info dohledat (odkaz na web era.cz a na pobočky Poštovní spořitelny).

Kreditní karta Era
Pak přišlo na nějaké vyplňování údajů. Naštěstí mají v bance vaše osobní údaje, takže se to jen rychle projede a zkontroluje se, zda jsou údaje platné.

Budete potřebovat:

  • občanku
  • číslo vašeho bankovního konta

Otázky jsou pak také k vaší bonitě, zda nejste v exekučním řízení, nemáte dluhy. Ptali se také na množství dalších úvěrových služeb a také na počet členů domácnosti, což mě trochu překvapilo.

Na registry dlužníků se taky ptali, těžko ale říct, zda to zvládli hned prověřit. Po zadání údajů jsme asi tak minutku až dvě čekali a pak mě hned informovali, že to mám schválené a během pár dnů to se mnou vyřeší jejich kurýr.

Je tedy možné, že SOLUS a další registry dlužníků prověřují právě v posledním kroku při vyřizování této kreditní karty.

Celý hovor trval asi 10 minut, nic dalšího nebylo potřeba.

Teď několik informací k této Era kreditce:

  • první rok na zkoušku zdarma
  • limit až 250 000 Kč (u mě 100 000 Kč)
  • bezúročné období 55 dnů
  • automatická splátka – poplatek 200 Kč
  • sleva u Čerpacích stanic Čepro Euro Oil
  • image karta

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *