Era půjčka kalkulačka – od Poštovní spořitelny

Mnoho z nás využívá služeb Poštovní spořitelny, která spolu s ČSOB funguje jako bankovní instituce s pobočkami na poštách v Česku.

V poslední době došlo u Poštovní spořitelny k několika změnám – tou hlavní změnou však bylo to, že Poštovní spořitelna začala svoje služby nabízet sjednceně na novém Era portálu.

Era portál dnes nabízí mnoho služeb z finančního oboru, ať už se rozhodnete peněžní Era půjčka kalkulačkaprostředky investovat či spořit, anebo si nějaké peníze prostě potřebujete půjčit.

Navíc je propojený s internetovým bankovnictvím, díky čemuž máte přehled ve svých financích.

Online kalkulačka Era půjčky

Můžete například označovat svoje výdaje a dělit je do různých kategorií a díky Era portálu se vám na jejich stránkách zobrazí přehledné grafy, kde ihned vidíte, za co utrácíte.

Půjčky od Era, tedy vlastně od České spořitelny, najdete v tomto portále ve dvou sekcích. V kategorii bydlení najdete větší půjčky určené těm, kteří chtějí získat finanční prostředky na bydlení.

V dnešní době si jen málokdo může dovolit postavit si dům z peněz ušetřených v hotovosti.

Právě proto si lidé půjčují na bydlení od bank a to nejčastěji formou hypotéky. Hypoteční úvěry jsou nejvýhodnějším způsobem, jak si zajistit financování novostavby či rekonstrukce bydlení.

Mezi další úvěrové společnosti patří samozřejmě standardní Era půjčka, která je určena pro všechny klienti Poštovní spořitelny. Formou tohoto bankovního úvěru si můžete půjčit až 600 000 Kč.

Výhodou je to, že pokud patříte mezi stálé klienty a necháváte si příjmy posílat na svůj bankovní účet, často vám navrhnou půjčku i bez formalit a bez zbytečného vyřizování. Nabídka se zobrazuje po přihlášení do internetového bankovnictví v Era portále. Přímo z portálu si pak lze snadno Era půjčky vyřídit.

Kromě Era půjčky od Poštovní spořitelny si můžete vyřídit například ještě také kontokorentní úvěr.

Ten je pro ty, kteří rádi využívají peníze až do mínusu, na svém bankovním účtě u Ery. Díky kontokorentu můžete opakovaně využívat peníze, které už na vašem účtě nejsou. Podobně fungují kreditní karty, které si lze u Ery také vyřídit.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *