Express Cash půjčka

Express cash půjčka poskytuje nebankovní půjčky fyzickým osobám v ČR. Svou působnost však neustále rozšiřuje. Společnost dbá na respektování zákonných předpisů a žádosti klientů vždy prověřuje. Zakládají si na tom, že nechtějí žádného svého klienta dostat do dluhové pasti.

Všechny poskytované služby jsou přehledné, transparentní a nikde se neobjevují žádné záludnosti ve smluvní dokumentaci. Klienti mohou počítat s férovým jednáním. Hned od samého začátku všichni znají přesné podmínky získání půjčky, celkové náklady i možné sankce v případě nesplácení. Pokud k problémům se splácením dojde, lze vždy najít řešení například v podobě odkladu či snížení splátek.

Obchodní zástupci u vás doma

Express cash půjčka je poskytována prostřednictvím obchodních zástupců, kteří navštíví klienta u něj doma, prověří jeho platební morálku a v případě schválení půjčky ji i rovnou vyplatí. Stejným způsobem probíhá i výběr splátek, kdy opět jezdí obchodní zástupce ke klientovi domů a přebírá od něj stanovenou částku.

Express cash půjčka

Hotovostní půjčky

Hotovostní půjčky jsou poskytované v částkách od 5000 do 50 000 Kč. Klient si může zvolit splatnost na 14, 17 a 20 měsíců. Splátky jsou vybírány jedenkrát do měsíce. Přesná výše půjčky je stanovená na základě individuálního posouzení přímo u vás doma. Také se od obchodního zástupce dozvíte přesnou výši pravidelných splátek, navýšení půjčky a další informace, které musíte znát.

Jestliže chcete právě tuto půjčku, stačí kontaktovat společnost buď elektronicky či telefonem a sjednat si s obchodním zástupcem schůzku. Ten s vámi probere tu nejlepší variantu pro vás s ohledem na vaše finanční možnosti. Osobní a kvalifikovaný přístup je samozřejmostí.

Vyšší půjčky s ručením nemovitostí

U společnosti Express cash je možné získat i větší sumy od 100 000 Kč až do 10 000 000 Kč na dobu 12 až 240 měsíců. I tyto vyšší půjčky jsou velmi rychle vyřízené. Jsou určené fyzickým osobám, které mají nemovitost vhodnou k ručení a potřebují rychle získat hotovost bez složitého a zdlouhavého jednání v bance. Tato půjčka je vhodná i v případě exekuce či je možné si s její pomocí přefinancovat stávající úvěry za výhodnějších podmínek. Vše potřebné vyřídíte jednoduše z domova a obchodní zástupce přijde až k vám domů.

Vybírat můžete ze tří nabídek:

 1. ExpressHypo – úvěr vhodný pro klienty, kteří chtějí konsolidovat (sjednotit) své předchozí závazky nebo se potřebují vyplatit z exekuce či zástavy. Také je určen pro ty, kdo si vyřizují úvěr u společnosti poprvé.
 2. ExpressHypo + – u tohoto typu úvěru splácíte nejdříve úrok a až v poslední splátce se splatí poslední měsíční úrok spolu s jistinou. Půjčka je tedy vhodná pro klienty, kteří potřebují co nejrychleji peníze a zároveň vědí, že v budoucnu budou mít větší jednorázový příjem (dědictví, dar, apod.).
 3. ExpressHypo Premium – třetí v nabídce je úvěr s nejnižším úrokem vhodný pro klienty, kteří nemají problém s exekucí a zároveň využili už ostatní produkty a bez problémů je splatili. Vůči společnosti nesmějí mít žádný dluh.

Express Cash půjčka – podmínky získání

Před schválením půjčky budete potřebovat následující dokumenty:

 • občanský průkaz
 • pracovní smlouva či živnostenský list v případě OSVČ
 • potvrzení o trvalém či přechodném pobytu
 • doklad o příjmu (pracovní smlouva, výplatní pásky, důchodový výměr, potvrzení o mateřské či rodičovském příspěvku, daňové přiznání)

Výhody půjčky:

 • půjčka v hotovosti až domů
 • možnost měsíčních splátek
 • rychlé vyřízení

Nevýhody půjčky:

 • nutnost doložení příjmů
 • vyšší poplatky
 • někdo nemá rád osobní návštěvy u sebe doma

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *