Feratum – prodloužení SMS půjčky do výplaty

Pokud potřebujete získat peníze rychle, ať už převodem na bankovní účet anebo poštovní poukázkou, kterou vám doručí pošťák během pár dnů do domu, lze využít půjčky Feratum.

Tato půjčka se řadí mezi finské úvěry, což je specifické odvětví v oboru půjček a úvěrů. Finské úvěry jsou půjčky které si vezmete na krátkou dobu. Většinou je minimum týden, maximum pak může být díky prodloužení půjčky až několik měsíců.

Podívejte se na naši recenze Feratum půjčky a zjistěte, proč by se právě vám mohl takový úvěr občas hodit.

Rychlé půjčky do výplaty s prodloužením

Není výjimkou, když zaměstnavatel či firma zaplatí člověku pozdě. Platby po splastnosti bohužel dnes nejsou nikterak výjimečné a člověk toho s tím moc neudělá. Co když jsou to však jediné peníze, se kterými počítáte a když je nemáte včas, chybí vám hotovost?

Feratum – prodloužení

V takovém případě můžete využít právě Feratum SMS půjčky do výplaty a rychle si pár tisíc půjčit.
Díky Feratum půjčkám lze využívat částky od 500 až do 10 000 Kč. Stačí si jen vybrat dobu splatnosti a výši cílové částky, vyplnit žádost na internetových stránkách této firmy a půjčka před výplatou až do 10000 Kč může být vaše.

Zkušenosti klienta:

Mám s Feratum půjčkou velmi dobrou zkušenost, pokud vám chybí před vyplatou peníze opravdu pujčují, mohu jen doporučit.

Specifikace první Feratum půjčky

První půjčka od společnosti Feratum Czech má několik zvláštností. Jednou z nich je to, že ji získáte v nižších sumách a to kvůli prvnímu prověření klienta. Poprvé vám tak půjčí až 2000 Kč na 15 dnů, výhodou je však, že za tuto půjčku vám neúčtují žádné peníze, máte ji naprosto zdarma.

Další výhodou je pak to, že u první ani další Feratum půjčky neplatíte žádný poplatek předem a to ani 1 Kč, jako to je například u konkureční Omega půjčky od Dollar Financial Czech Republic s.r.o. a jiných firem.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *