Ferratum půjčka do výplaty

Jedním z nejrychlejších způsobů, jak můžete v dnešní době získat úvěr je vybrat si některou z krátkodobých půjček do výplaty, kterých je v dnešní době dostupných na internetu minimálně desítka.

Mezi nejstarší poskytovatele těchto půjček, kteří jsou u nás opravdu prověření a nabízí solidní úvěry, patří firma s názvem Ferratum Czech s.r.o., která nabízí úvěr s názvem Ferratum půjčka.

Krátkodobé půjčky i přes 5000

SMS půjčka Ferratum u nás funguje už asi od roku 2005, jde tedy o jednu z prvních půjček tohoto typu. Ferratum působí nejen v Česku, ale více než ve 20ti státech Evropy, takže jde o opravdou velkou a ověřenou firmu.

Jejich půjčka je určena těm, kteří si potřebují půjčit peníze velmi rychle ale jenom krátkodobě a nepotřebují tedy nijak vysoké částky. Většině klientů u Ferratum stačí půjčka s cílovou částkou do 5000 nebo 10 000 Kč.

Každý z ověřených klientů si může u Ferratum ihned požádat o půjčku až do 10 000 Kč, ovšem noví zákazníci, kteří si berou půjčku poprvé mají určité omezení.

Kvůli tomu, že není prověřena jejich bonitu mohou formou rychlé půjčky od Ferratum získat maximálně 2000 Kč s dobou splatnosti maximálně na 15 dnů.

Jak získat Ferratum půjčku?

Ferratum půjčkaVyřízení půjčky do výplaty je nejsnazší a nejrychlejší, protože vše vyřídíte pohodlně z domova, aniž byste museli chodit někam na pobočku.

Žádost o půjčku najdete přímo na jejich internetových stránkách, kde stačí vyplnit online formulář. Oproti konkurenci je zde značná výhoda kvůli tomu, že nemusíte platit žádný ověřovací poplatek předem a to ani 1 Kč.

Po schválení žádosti, což může být i do druhého dne jsou vám peníze odeslány zvolenou metodou. SMS půjčka Ferratum je totiž jeden z mála úvěrů, u kterého je možné kromě převodu peněz na účet také vyzvednutí peněz na poště a to díky odeslání přes složenku.

Dlužnou částku splácíte do určité doby splatnosti. Stálý zákazníci si splatnost mohou dokonce až třikrát prodloužit a splatit dluh až za několik měsíců.

Diskuze

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *