GE Many Bank – internet banka

I když dnes můžete řídit své finance i jinak, než pomocí bankovních účtů a dalších bankovních služeb, je to stále jeden z nejčastějších způsobů pro bonitní klienti. Ti si vybírají svoji banku a tu velmi často následně využívají po celý život.

ge many bankObčas to trochu zamotá příchod nových bank jako třeba Air bank nebo Egua banky, ovšem takové změny se časem opět ustálí. Tradiční banky, které u nás působí trvale už několik let mají své zákazníky stále zajištěny.

Mezi jednu z takových bank patří třeba i GE Many bank, která nabízí půjčky či možnost zřízení vlastního bankovního konta.

Proč GE Many bank?

Možná si říkáte, že byste měli raději zvolit „osvědčenou“ Českou spořitelnu, která má pobočky všude anebo si sjednáte službu třeba na poště a budete využívat jako banku Poštovní spořitelnu. I takhle se to samozřejmě dá, proč ale vyzkoušet právě GE Money bank?

To, že jde o ověřenou banku, je samozřejmé, výhody musíme hledat jinde. Jako pozitiva u této banky můžeme vidět například široké portfolio služeb.

Nabízí například mnohem více finančních služeb než Fio banka, vybírat si můžete z půjček a úvěrů, produktů na spoření anebo třeba z investičních nástrojů.

K mnoha službám, u nichž je to možné, nabízí samozřejmě GE Many bank internetové bankovnictví (internet banka).

Pro některé klienty bývá občas sice problém najít internetovou adresu na přihlášení do internet bankingu, ovšem jinak jejich systém funguje dobře a bez problémů.

Můžete zde samozřejmě provádět více operací, než jen převádět peníze či zadávat inkaso a trvalé platby.

Jejich přímé bankovníctví je ovšem určeno nejen pro uživatele počítačů. S novými trendy je stále více uživatelů a i klientů této banky připojeno na mobilu či tabletu a právě i pro tyto přístroje je GE many bank internetové bankovnictví připraveno.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *