Hot půjčka dnes – bez registrů dlužníků

Narazili jste na nabídku Cresco Group s.r.o. A jejich službu Hot půjčka, která má být údajně bez registrů a lze ji získat velmi rychle, třeba i dnes. Chtěli byste tento úvěrový produkt vyzkoušet, anebo jen hledáte přesné informace o tom, o co vlastně jde a jaká Hot půjčka je? Pak jste tu správně , v našem článku se dozvíte to nejpodstatnější, co je třeba.

Hot půjčka patří mezi produkty firmy Cresco Group (více o Cresco Group čtěte zde). Funguje to zhruba tak, že po vyřízení půjčky předá vaši žádost firma Cresco Group dál, konečnému poskytovateli půjčky.

Je opravdu bez registrů?

Na stránkách Hot půjčky se všude dočtete o tom, že jde o půjčku bez nahlížení do registrů dlužníků a že si tam tak mohou půjčit i lidé zadlužení, kteří měli v minulosti se splácením problémy.

Podle parametrů půjčky bychom si však nebyly tak jistí, protože je nabídka půjčka od 10 000 do 150 000 Kč. Většina typů těchto úvěrů s takovou cílovou částkou bývá od GE Money bank, pro které shání Cresco Group zákazníky.

Je ovšem možné, že se spojili s jinou společností, například Tommi Stachy, která opravdu půjčuje i bez náhledu do registrů

Hot půjčku vyřídíte ještě dnes

Hot půjčka podvod
Hot půjčka podvod

Jestliže se rozhodnete, že Hot půjčky vyzkoušíte, pak není nic snazšího, než si podat žádost na jejich internetových stránkách.

Přímo na adrese hotpujcka.cz je dostupná online kalkulačka, díky které zjistíte, kolik si můžete půjčit. Vyplnění žádosti je rychlá, stačí zadat jen základní údaje.

Jaké jsou podmínky?

Podobně jako další poskytovatelé půjček a úvěrů, samozřejmě i Hot půjčka má určité podmínky na klienty, kteří by si o peníze rádi požádali.

Je zde například věkové omezení, klienti musí být starší 18ti let a mladší 65ti let. Mezi další podmínku pak můžeme zařadit nutnost doložení příjmů.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *