Ideální podzimní hypotéky

Právě teď nastal ideální čas pro zřízení hypotéky. Před koncem roku vytáhnou banky do boje o přízeň nových klientů s velkou nabídkou hypoték s různými výhodami. Ať už se jedná o nulové poplatky za vedení účtů a za zpracování úvěru nebo slevu na úrokových sazbách. Již 7 peněžních ústavů prezentuje a nabízí své akční nabídky, další banky chystají výhodné hypotéky na říjen.

Komerční banka vsadila na nulové poplatky za zpracování úvěru, za správu účtu, ocenění nemovitosti a garantovanou úrokovou sazbou 2,99 % pro tříletou fixaci.Úvěr bude poskytnut do výše 85 % hodnoty zastavené nemovitosti.

Rovněž i GE Money Bank nabízí hypotéku s úrokem od 2,29 % bez dalších poplatků za zpracování, vedení účtu, za odhad, za výpis z katastru nemovitostí, včetně snímku pozemkové mapy. Dále pak mohou klienti po dvanácti anuitních splátkách využít dílčí mimořádné splátky až do výše 25 % z celkové výše vyčerpaného úvěru.

Česká spořitelna nabízí hypotéku s garantovanou sazbou 3,09 %, s odhadem nemovitosti zdarma, má však podmínku pojištění schopnosti splácet. Pokud mají mladí klienti aktivní účet u České spořitelny, nabídne jim banka zdarma službu Variabilita splátek k hypotékám do 2 milionů korun s fixací na 5 a více let.

Pokud jste si prozatím nevybrali, můžete počkat do října, kdy chystá Raiffeisenbank Hypoteční dny, na kterých představí svou nabídku.
Obdobně je na tom i Wüstenrot, který připravuje nabídky jak u typických úvěrů, tak i u úvěrů od stavební spořitelny.

Nižší úroky nabízejí i stavební spořitelny. Časově omezenou nabídku připravila jak Modrá pyramida, tak je na trhu speciální nabídka od Buřinky.

Diskuze

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *