Japonská půjčka – Diskuze

Menší nebankovní půjčky u nás fungují už několik let a nedá se tedy říct, že by šlo o úplnou novinku.

Lidé si takto půjčují peníze před výplatou, když nemají hotovost před důchodem, ale využívají je i studenti, kteří potřebují na krátkou dobu získat pár tisíc korun. Nebankovní půjčka s názvem Japonská půjčka tedy vlastně nepřináší nic nového, nebo ano?

Japonská půjčka diskuze

Japonská půjčka je vlastně nový úvěrový produktu z dílny Home Credit, což je společnost určitě všem dobře známá.

Jedná se o nebankovního poskytovatele půjček v hodnotě desítek tisíc korun, který vám půjčí třeba na nákupy nebo na nové auto. Jejich služba Japonská půjčka je ale trochu jiným, novým produktem.

Jde vlastně o něco jako SMS půjčku, kterou znáte od firem jako Ferratum, Crediton nebo ViaSMS.

Tyto krátkodobé půjčky slouží těm, kteří potřebují rychle získat peníze a nechtějí na pobočce vyřizovat složité formality. Samozřejmě má tento typ půjčky i určité nevýhody, mezi které patří třeba vysoké poplatky a také kratší doba splatnosti.

Japonská půjčka do 5000 Kč

Podívejme se nyní ale konkrétně na to, co vlastně Japonská půjčka a jejich půjčka nabízí. Půjčit si zde můžeme částku v hodnotě několika tisíc korun, od 1000 do 5000 kč a to velmi rychle bez nutnosti osobní schůzky.

Jestliže patříte mezi nové klienty a berete si u této firmy půjčku poprvé, pak si můžete půjčit pouze 3000 Kč, což je ovšem mezi těmito půjčkami standard. Velmi podobně funguje například i společnost Perfect Money.

Splatnost této půjčky je jeden měsíc. Narozdíl od konkurečních malých půjček si zde splatnost nevybíráte a je pevně daná, což může být pro některé klienty nevýhodou.

Kratší doba splatnosti totiž znamená nižší poplatky, takže pokud potřebujete peníze jen na 14 dnů, platili byste u Japonské půjčky peníze za úroky zbytečně navíc.

Jaké jsou vaše zkušenosti s Japonskou půjčkou? Přispějte do diskuze.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *