Japonská půjčka – nová půjčka do výplaty

Nebankovních společností, které vám půjčí před výplatou je několik. Jde už o známé a stálé firmy s tradicí, u kterých se nemusíte bát žádných podvodů a můžete si být jistí, že tyto online půjčky jsou bezpečné.

O těchto firmách jsme se zmiňovali v několika našich předchozích článcích. Jde třeba o tyto nebankovní společnosti:

Všechny tyto úvěrové společnosti jsou tu od toho, aby vám pomohli řešit vaši problematickou finanční situaci na pár týdnů, nejčastěji hlavně před výplatou.

Ani Japonská půjčka nenabízí žádné extra novinky a snaží se klientům poskytnout podobné služby, i když samozřejmě určité odlišnosti tu jsou.

Rychlá Japonská půjčka na pobočceJaponská půjčka

Jednou z hlavních výhod a změnu Japonské půjčky, oproti konkurenčním společnostem, které nabízí tyhle malé online půjčky, je to, že si jejich půjčku můžete vyřídit i na pobočce.

Díky tomu, že jde o partnera společnosti Home Credit má Japonská půjčka svoje menší pobočky na mnoha trafikách.

Studentská půjčka se slevou

Další výhodou je to, že pro studenty nabízí Japonskou půjčku s akční nabídkou. Pokud patříte mezi studenty a chybí vám peníze třeba na pronájem, můžete si u této nebankovní společnosti půjčit rychle se slevou. Stačí, když prokážete návštěvování školy ISIC kartou.

Japonské půjčky do 4999 Kč

Japonská půjčka nabízí pouze menší půjčky do 4999 Kč. Díky tomu, že jde o tak nízkou částku, stačí je rámcová smlouva a není třeba tolik formalit, jako třeba u bankovních úvěrů. Navíc je sjednání a získání Japonské půjčky mnohem rychlejší.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *