Je Zaplo půjčka podvod?

Zvažujete, že si vezmete půjčku z řad nebankovního sektoru, ale bojíte se, abyste nenaletěli nějakým podvodníkům? Chcete ověřenou půjčku, se kterou získáte férové podmínky? V následujícím článku si rozebereme jednu ze společností, která takovéto úvěry poskytuje. Je Zaplo půjčka podvod nebo se jedná o ověřenou společnost, na kterou se mohou klienti spolehnout?

O společnosti Zaplo lze říci, že se na českém trhu jedná o nováčka. Nicméně zároveň jde o člena silné mezinárodní skupiny 4finance Group, která se specializuje právě na poskytování krátkodobých úvěrů, nebo-li takzvaných mikropůjček. A to hned v několika zemích světa.

Společnost Zaplo tak svým novým klientům může nabídnout první půjčku zcela zdarma, při které tedy zaplatíte pouze tolik, kolik jste jsi půjčili. Tato půjčka je samozřejmě finančně omezená a při prvním úvěru u této společnosti tak získáte maximálně 8 000 korun, přičemž horní hranice půjčky se postupně navyšuje a to až do částky 15 000 korun.

Co potřebujete k úspěšnému vyřízení půjčky Zaplo?

Jestliže se rozhodnete pro půjčku u společnosti Zaplo, tak bude potřeba, abyste udělali kopii Vašeho občanského průkazu a v některých případech i druhého dokladu totožnosti. Následně také musíte prokázat, že jste spolehlivý klient a že budete moci půjčku splatit. Jestliže tedy nebudete mít žádné prokazatelné příjmy, popřípadě se Vaše údaje budou nacházet v registru dlužníků, tak se schválením žádosti může být problém.

Na druhou stranu společnost funguje podle severského systému poskytování mikroúvěrů a proto půjčku mohou získat i důchodci a ženy na mateřské dovolené. Což například v bankovním sektoru je takřka nemožné.

Celé vyřízení půjčky navíc probíhá online přes internet a tudíž nikam nemusíte chodit. Vše vyřídíte z pohodlí domova a také v určité anonymitě, kdy nikdo nebude vědět, že jste si museli brát nebankovní úvěr.

zaplo půjčka podvod

Je Zaplo půjčka podvod či nikoliv?

Pokud Vás tato půjčka láká, už jen proto, že poprvé nemusíte nic platit, ale bojíte se, že naletíte podvodníkům, tak je důležité se především podívat na recenze o této společnosti a také se zeptat svých známých, kteří se již s jejími produkty setkali.

Samozřejmostí je, že každý člověk má jiný názor. Podle všeho by měla být půjčka od společnosti Zaplo v pořádku a to i přesto, že některé podmínky jsou velmi tvrdé a nekompromisní. Takže pokud například včas nezaplatíte splátku úvěru, tak za následné prodloužení zaplatíte velmi vysoké poplatky.

Jestli je Zaplo půjčka podvod či nikoliv si tedy můžete ověřit mezi ostatními uživateli internetu, popřípadě mezi svými známými. Každopádně předtím, abyste naletěli nějakým podvodníkům se dá poměrně dobře chránit několika základními způsoby:

  • pozorným přečtením podmínek smlouvy
  • získáním věrohodných referencí
  • prohlédnutím stránek společnosti, zdali jsou na nich uvedeny kontaktní informace, které se zakládají na pravdě (což lze ověřit například v obchodních rejstřících)

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *