Komerční banka – půjčky, hypotéky a kreditní karty

Komerční banka nabízí hned několik možností úvěrů. Podívejte se jaké a jak je můžete získat. Všechny typy všech úvěrů této banky si podrobně rozepíšeme a podle informací, které zde získáte, si snadno vyberete tu nejlepší, která vyhovuje právě vám! Podívejte se tedy jaké spotřebitelské úvěry banka nabízí!

Osobní úvěr

První možnou půjčkou u Komerční banky je osobní úvěr. Tato rychlá osobní půjčka vám povolí čerpat až 2 500 000,- a vyřídíte ji během třiceti minut. Díky nízkým úrokovým sazbám, které k této půjčce nabízejí nejsou splátky ani tak hrozné. Úroková sazba je pro vás dostupná již od 6,9%. Pokud si tedy půjčíte 100 000,- pak budete splácet 1 800,- každý měsíc.

Celé vyřízení tohoto osobního úvěru je bez jakýchkoliv poplatků. Dokonce i když se rozhodně splatit ho dříve, nebo dokonce celý najednou, pak zde také nejsou žádné skryté sankce nebo poplatky.

Tuto půjčku si můžete sjednat buďto osobně na pobočce, nebo online, či po telefonu.

Pokud chcete získat tento úvěr, pak musíte splňovat několik podmínek. Musíte být občanem české republiky s trvalým pobytem v této zemi, nebo musíte mít platné povolení! Potřebujete si také připravit potvrzení o výši vašich příjmů a dva doklady totožnosti.

Optimální půjčka

Tato možnost je zde hlavně pro ty z vás, kdo máte například někde již nějaké půjčky a potřebujete je sloučit do jedné. Tím docílíte hlavně toho, že budete mít lepší přehled a dosáhnete i na menší měsíční splátky.

Vše můžete vyřídit online nebo po telefonu, aniž byste museli jít osobně na pobočku. Ovšem budete potřebovat vše, jako byste si brali půjčku přímo u KB. Tedy dva doklady totožnosti, plnoletost, trvalý pobyt v české republice a doklad o výši vašeho příjmu.

Optimální půjčka od Komerční banky

Americká hypotéka Garant

Úvěr Americká hypotéka Garant je bez jakéhokoliv omezení, a můžete si půjčit na cokoliv. Půjčit si můžete až 10 miliónů, ale nejméně však 200 000,-. Také splatnost u tohoto úvěru je poněkud delší, než u obyčejných půjček. Můžete splácet až dvacet let! Úrok, na který u tohoto spotřebitelského úvěru narazíte je nejnižší ze všech možností půjček.

Studentské půjčky od Komerční banky

Úvěr na notebook Apple

Půjčka na Macbook od Komerční bankyO tento úvěr se můžete přihlásit, pokud jste majitelem studentského účtu u komerční banky. Je vhodný pro ty z vás, kdo chcete MacBook, ale nemáte na něj zrovna peníze. Díky tohoto úvěru si jej pořídíte hned a nemusíte čekat, až si na něj našetříte! Jako studenti také dostanete velmi nízký úrok a počet splátek si můžete zvolit podle vašich možností!

Jelikož se jedná o projekt, který by měl pomoct hlavně studentům, tak po vás nebude požadováno žádné dokládání příjmů.

Studentský úvěr Gaudeamus

Celý tento úvěr je naprosto bez poplatků. Je určený hlavně na studium a finance, které jsou spojeny se studiem. Proto se dá říct, že je to úzce specializovaná půjčka. Splátky si můžete rozložit podle vašich možností a získáte velmi nízký úrok.

Kreditní karty

V neposlední řadě komerční banka také nabízí kreditní karty, které si získávají stále větší a větší oblibu. Vybrat si můžete hned ze čtyř druhů kreditních karet.

Viva karta

Tato karta vám nabízí maximální limit až 60 000,- bez zajištění. Limity a splátky si můžete nastavit podle sebe, jak vám to vyhovuje.

A karta

S A kartou si můžete půjčit až 250 000,- z toho ovšem pouze 30 000,- bez doložení příjmů. Maximální limit vám bude otevřen po doložení.

Lady karta

Karta která v základu nabízí až 250 000 korun. Pravidelné splátky si nastavíte podle sebe.pro získání této karty je nutno doložit své příjmy.

Prémiová karta Platinum

Pro nadstandardní uživatele poskytují také nadstandardní kartu. veškerá nastavení , limity a maximální částka jsou individuální.

Rychlá půjčka pro podnikatele

Poslední půjčka, kterou komerční banka nabízí, je Profi úvěr. Tento úvěr je určen pro podnikatele. Jednoduchým formulářem, který vyplníte si můžete ihned sjednat půjčku, kterou vám do několika minut vyhodnotí a za pár minut již víte, jak na tom jste. Půjčit si můžete až do maximální výše 5 000 000 korun. Rozložení splátek je také na vás můžete splácet od jednoho , až do sedmi let!

Na peníze nemusíte dlouho čekat, jakmile jednou potvrdí a uzavřou vaši žádost, pak je můžete mít u sebe již druhý den.

 

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *