Konsolidace pro problémové klienty

Jestliže máte mnoho úvěrů a čím dál více cítíte, že už je přestáváte zvládat, je načase začít hledat rychlé a příjemné řešení. Takovým může být i konsolidace pro problémové klienty. Konečně nebudete muset měsíčně splácet několik splátek najednou, nebudou se vám odečítat úroky z několika produktů a stejně tak vám odpadnou platby za vedení úvěrových účtů.

Co je to vlastně konsolidace?

Konsolidace znamená sloučení několika půjček do jediné. Sloučit můžete prakticky cokoliv, spotřebitelské úvěry, kontokorenty, kreditní karty, apod. Každý měsíc budete platit jen jednu splátku, která bývá mnohem nižší. Navíc je možné k úvěru získat i nějaké peníze navíc pro svou potřebu. Nemusíte se již o nic starat ani se bát, že zapomenete na nějakou splátku.

Kdo konsolidaci poskytuje?

S možností sloučit si své úvěry přišly jako první banky. Ty ovšem mají na své klienty velmi striktní požadavky, a tak v ní mnoho zájemců pohoří. Jakmile nemáte dostatečný příjem, účet vedený v bance nebo nejste ochotni si ho pořídit nebo máte dokonce záznam v registru dlužníků, nemá ani smysl v bance žádat. Nemáte totiž šanci. Naštěstí existují i konsolidace nebankovní, které jsou určené právě pro tyto situace. Protože poskytovatelů je více, máte široké možnosti výběru.

Konsolidace pro problémové klienty pro každého

Konsolidace pro problémové klientyPro problémové klienty bývá nejjednodušší obrátit se na nebankovní společnosti, které jsou mnohem benevolentnější v požadavcích na své klienty. Vyřešení půjčky zde bývá velmi rychlé a nenáročné. Stačí jednoduše vyplnit formulář na internetových stránkách společnosti a počkat na kontaktování pracovníkem. Ten už s vámi projde všechny potřebné dokumenty, které budete potřebovat k úspěšnému vyřízení. Většinou se jedná o doklad totožnosti a všechny podklady ke stávajícím úvěrům. Někdy je potřeba doložit i svůj příjem. Jedinou nevýhodou nebankovních půjček je vyšší úrok, který je v podstatě platbou za vyšší riziko, které společnost postupuje, pokud půjčuje i méně bonitním klientům. U většiny půjček je možné určit si výši splátek i dobu splatnosti, a také zaplatit předčasně zdarma.

Konsolidace bez registru

Tuto formu sloučení půjček nabízí mnoho nebankovních společností, a tak je důležité dbát zvýšené opatrnosti při vybírání vhodného produktu. Mimo vyšší úrokové sazby se můžete setkat také s nutností ručení (u větších částek to bývá většinou nemovitost). Obecně jsou konsolidace bez registru s větším rizikem pro klienty, a proto si zjistěte všechny informace o společnosti i o podmínkách půjčky ještě před podepsáním smlouvy. Vyhnete se tak potížím, které by mohly nastat při problémech se splácením půjčky.

Kam se obrátit se žádostí o půjčku

Jak již bylo zmíněno, konsolidaci půjček pro problémové klienty nabízí mnoho společností. Pojďme si některé představit.

Acema Credit

Poskytovatelem půjček je Acema Credit Czech a.s., která je nyní největším poskytovatelem půjček se zajištěním u nás. Na českém trhu působí již od roku 2000. Jednou z tváří této společnosti je i herec Zdeněk Srstka. V Acema poskytují konsolidaci všem i problémovým klientům nebo lidem se záznamem v registru dlužníků.

Acema Credit - konsolidace pro problémové klienty

Parametry půjčky:

 • Možnost spojit si půjčky až do výše 5 000 000 Kč
 • Splatnost až 20 let
 • Výhodnější úroky a menší splátky
 • Bez ověření registru a příjmů
 • Nutnost ručení nemovitostí
 • Potřebné jsou dva doklady totožnosti, věk nad 18 let a nemovitost, kterou je možné ručit

FineMoney

FineMoney působí na českém trhu od roku 2012 a patří k předním poskytovatelům těchto půjček. Specializují se především na poskytování nebankovních půjček se zástavou nemovitosti a za dobu svého působení poskytla úvěry ve výši více než 250 mil. Kč. Žádost o konsolidaci lze podat prostřednictvím online formuláře či zavolat na zákaznickou linku.

FineMoney - konsolidace pro problémové klienty

Parametry půjčky:

 • Je nutná zástava nemovitosti a od její ceny se odvíjí i výše úvěru
 • Splatnost od jednoho roku do dvaceti let
 • Možnost prodloužení splatnosti
 • Je nutné doložit příjem, ale nenahlíží se do registru dlužníků
 • Věk musí být minimálně 18 let
 • Nutné dva doklady totožnosti
 • Nechte řešení potíží na jiných
 • V případě, že už vám vaše půjčky přerůstají přes hlavu, je konsolidace půjček často tím jediným a rozumným řešením. Budete platit jednu splátku z jednoho úvěru a konečně začnete zase volně dýchat.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *