Kouzelná půjčka recenze

Jestliže patří mezi ty, kteří si občas potřebují půjčit, pak jste možná zjistili, že si peníze můžete půjčit i jinde než v bance. V poslední době se totiž ve finančním sektoru objevilo velké množství nebankovních společností, které nabízí mimojiné menší krátkodobé a střednědobé půjčky a úvěry i pro lidi s horší bonitou.
Jedním z takových případů může být například Kouzelná půjčka, která u nás funguje už třetím rokem a nabízí dva typy půjček. V tomto článku se zaměříme na její recenzi a podíváme se, zda nejde o podvod.

Půjčka před výplatou do 10 000 Kč

Pro ty, kteří potřebují rychle půjčit menší částku, například proto, že jim zaměstnavatel platí pozdě, je nabídka úvěru do výplaty.

Můžete si tak vypůjčit od 1000 do 10 000 korun s dobou splatnosti až na jeden měsíc.

Kolik přeplatíte?

Úrok u Kouzelné půjčky není nejnižší, jde přeci jen o nebankovní úvěr. Pro příklad uvedeme půjčku 10 000 Kč se splatností na 30 dnů. V takovém případě u tohoto poskytovatele přeplatíte částku 2 400 Kč, celkový dluh bude tedy 12 400 Kč.

Takhle nabídka půjček platí pro nové klienti, jiná nabídka je však pro stálé zákazníky, kteří využívají opakované půjčky.

Půjčka až do 50 000 ihned

Pro stálé klienty je u Kouzelné půjčky dostupná cílová částka až v hodnotě 50 000 Kč. Výhodou je to, že ani při takové půjčce není potřeba osobní návštěva a vše vyřídíte přes internet.

Kouzelná půjčka je dostupná online, takže si vše vyřídíte pomocí krátkých formulářů přímo u nich na webu.

O této nebankovní půjčce byl před několika měsíci sepsán na zpravodajském webu článek týkající se nevýhodnosti úrokové sazby. V komentářích se sice objevovali názory, kteří půjčku jako podvod odsoudili, ovšem v tomto případě nejde o nic protizákonného, jen je úroková sazba o něco vyšší než v bance.

Kam dál?

http://recenzezdarma.cz/kouzelna-pujcka-recenze/

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *