Krátkodobá půjčka fastfin

půjčka fastfinV dnešní době si čím dál tím více lidí bere nebankovní půjčku krátce před výplatou. Důvodem jsou prakticky nulové finanční rezervy a když posléze přijde nějaký nečekaný výdaj, není kam šáhnout. Proto se na trhu s půjčkami nachází celá řada společností, které nebankovní půjčky poskytují a klienti tak mají možnost vybírat z celé řady produktů. Jedním takovým je i fastfin půjčka – rychlý nebankovní úvěr, při kterém lze získat až několik tisíc korun.

Fastfin půjčka – získejte až 12 000 korun

Fastfin se zaměřuje na poskytování krátkodobých půjček. Maximální částka kterou lze získat je 12 000 korun, nicméně pro nové klienty je tato suma značně omezena a poprvé je možnost půjčit si maximálně 5 000 korun. Když následně budete Vaše úvěry včas splácet, tak se Vám maximální výše samozřejmě bude postupně zvyšovat.

První půjčka zcela zdarma

Značnou výhodou, kterou mají noví klienti k dispozici je, že první fastfin půjčka do výše 5 000 korun je zcela zdarma. Pokud tedy úvěr včas a řádně zaplatíte, nebudou Vám účtovány žádné úroky, ani poplatky za jeho poskytnutí. Vrátíte tedy opravdu jen tu částku, kterou jste si půjčili.

Co se týče doby splatnosti, tak tu si můžete zvolit tak, jak Vám bude nejvíce vyhovovat. Přičemž máte možnost vybrat si ze čtyř různých termínů, které jsou 7, 14, 21 a 28 dní. Samozřejmě v tomto případě platí, že čím déle budete půjčku mít, tím více zaplatíte na úrocích. A to samé je i v případě výše půjčky.

Podmínky pro získání fastfin půjčky

Pokud se rozhodnete o půjčku fastfin požádat, tak musíte splňovat určité podmínky a požadavky této nebankovní společnosti. Především musíte být starší 21 let a také je potřeba, abyste měli trvalý pobyt na území České republiky (ne na městském úřadě).

Dále je potřeba mít dokazatelný pravidelný příjem. Nezáleží na výši a proto si o půjčku může požádat jak běžný zaměstnanec, OSVČ či matka na mateřské dovolené. Půjčka je tedy určena prakticky pro každého, i přestože je posléze individuálně posuzována každá žádost a to podle toho, zdali je žadatel schopen půjčku splácet. Další důležitou podmínkou fastfin půjčky je také to, že žadatel musí mít čistou platební historii a nesmí mít tedy záznam v registru dlužníků, který je při vyřizování žádosti kontrolován.

Tyto požadavky jsou určeny zejména proto, aby bylo ze strany společnosti zabráněno nezodpovědnému půjčování si a také aby měl věřitel dostatečnou záruku, že bude půjčka řádně zaplacena.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *