Kredito24 recenze

V případě, že hledáte nebankovní společnost, která poskytuje peníze extra rychle, pak máte možnost vyzkoušet novou úvěrovou společnost Kredito24.cz, která se zaměřuje na rychlé půjčky před výplatou s krátkou dobou splatnosti.

Půjčky tohoto typu, které si lze na Kredito24.cz vyřídit jsou u nás známé spíš pod názvem jako SMS půjčka nebo půjčka do výplaty.

Důvodem je to, že se u mnoha poskytovatelů dá úvěr sjednat tak snadno, že vám k tomu stačí odeslání SMS a lidé tyto úvěrové produkty využívají často, když jim chybí peníze před výplatou. Jak je na tom společnost Kredito24 a jejich nebankovní půjčka?

kredito24

Rychlá půjčka od Kredito je určena pro každého, komu chybí pár tisíc korun a potřebuje si velmi rychle půjčit i bez osobní schůzky. Narozdíl od bankovních půjček se dá tento úvěr kompletně sjednat přes internet, pomocí online žádosti.

Tu najdete na stránce této nebankovní společnosti, společně s jejich kalkulačkou půjčky. Ta funguje tak, abyste mohli ihned zjistit, kolik v případě vaší splatnosti přeplatíte za navýšení.

Ne vždy se musí u Kredito24 půjčky platit úrok. V případě, že patříte mezi nové klienty je pro vás půjčka zdarma, bez navýšení.

Minimální podmínky – půjčky i pro problémové klienty

Pokud patříte mezi problémové klienty, pak by se vám mohla půjčka od Kredito24 opravdu hodit.

Zde totiž nenahlíží ani do registrů dlužníků a nevyžadují ani doklad o příjmech. Půjčit si zde tak mohou studenti nebo nezaměstnaní úplně bez problému. Půjčka je určena opravdu skoro každému.

Podobně jako Zaplo Finance nebo Dollar Financial Czech Republic ale tato společnost vyžaduje uhrazení registračního poplatku 1 Kč předem. Je to však pouze u nových klientů, pro ověření.

Kredito24 je dceřinnou společností německé firmy Kreditech SSL Holding GmbH. Nabízíme nejrychlejší půjčky na trhu. Sázíme na své zkušenosti, i vlastní inovace. Nabízíme drobné půjčky v expresním čase. Vyplnit přihlášku trvá pouze 2 minuty a peníze převedeme na Váš účet okamžitě. Využíváme vlastní, plně automatizovaný systém pro posuzování žádostí o půjčku a průměrná čekací doba na jeden úvěr je 1 minuta a 30 sekund. – Kredito24.cz

Protože jde o moderního poskytovatele finských krátkodobých úvěrů, přináší Kredito několik novinek.

Mezi ty patří například jejich aplikace, díky které můžete mít vyřízení finančních služeb ještě snadnější. Další novinkou je pak bonusový kupon, který vám může značně snížit cenu za půjčení peněz.

Vyplňte žádost o Kredito24 půjčku ihned

Diskuze

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *