Nebankovní půjčka od Credium Finance

Chcete sjednat pojištění, libo koupit auto na leasing, nebo prostě jen přemýšlíte o žádosti o úvěr?

Zkuste se obrátit na společnost Credium, která je v tomto ohledu skutečně multifunkční a obstará vše, na co jen pomyslíte, během krátké chvíle. Nevěříte? Ověřte si to zkrátka Credium Financev praxi…

Credium a.s. leasing

Se společností Credium lze snadno sjednat například účelový úvěr na auto, který je bez podmínky shánění ručitele a je určen výhradně osobám, které toho času nejsou ve stavu OSVČ, jinými slovy – je poskytován jen a pouze fyzickým osobám, které nepodnikají.

A co pro takovou smlouvu vlastně potřebujete?

Nutné je vzít si s sebou občanský průkaz a jakýkoliv druhý doklad totožnosti, ať už jde třeba o rodný list nebo cestovní pas, možná je například i studentská karta a tak podobně. Potvrzení o příjmu za poslední tři měsíce je rovněž nutné, stejně tak výpis z Vašeho bankovního účtu – nicméně ten postačí jen za poslední kalendářní měsíc.

Potřebujete pojistit Vaše vozidlo? To také není problém, Credium nabízí nejen půjčky ale v první řadě povinné ručení, což je vlastně klasické a typické pojištění, díky státní invenci je povinné nejen na papíře – sjednat si ale můžete například i havarijní pojištění nebo další formy pojištění, jako jsou:

  • asistenční služby
  • pojištění předního skla
  • pojištění přepravovaných zavazadel
  • pojištění úrazu dopravovaných osob (což je, když se nad tím trochu zamyslíme, vlastně opravdu velice důležitá záležitost)

V neposlední řadě je možné u společnosti Credium dojednat i takzvané pojištění právní ochrany.

Svůj automobil pak můžete nechat v případě potřeby nechat opravit v partnerském autoservisu, ty má společnost Credium v každém kraji. Stačí se jen předem informovat a hned víte, kam se v případě nehody nasměrovat a neotálet zbytečně ani minutu.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *