Nebankovní půjčky bez zástavy ESSOX

Společnost ESSOX s.r.o. patří mezi významné poskytovatele nebankovní půjčky bez zástavy Essox v Čechách. Je součástí skupiny Komerční banky a zároveň patří i do finanční skupiny Société Générale.

Na našem trhu má již poměrně dlouhou minulost, která má své kořeny až v roce 1993. Součástí skupiny Komerční banky se společnost stala v roce 2004. Essox je již několik let členem České leasingové a finanční asociace a zároveň i zakládajícím členem sdružení SOLUS.

Nebankovní půjčky bez zástavy Essox jsou zodpovědné

Společnost chce poskytovat pouze zodpovědné úvěry a předcházet zbytečnému předlužování obyvatel. Její aktivity se zaměřují i na pomoc a podporu různých organizací, podporují jednotlivce i sportovce. O zodpovědnosti společnosti hovoří i to, že plní Memorandum České leasingové a finanční asociace a zároveň jsou i uživatelem registru NRKI, který poskytuje věřitelům informace o bonitě, důvěryhodnosti a platební morálce klientů.

Nebankovní půjčky bez zástavy ESSOX

Je vidět, že se jedná o skutečně kvalitní produkt s prověřenou minulostí. Essox disponuje týmem kvalifikovaných finančních poradcům, kteří vám rádi budou nápomocni v různých oblastech financování. S půjčkou bez zástavy je možné pořídit si automobil, zboží, vybavení, zkrátka cokoliv vás napadne. Jejich nebankovní půjčka bez zástavy Essox, která vystupuje pod názvem Bezpečná půjčka, patří k nejoblíbenějším produktům vůbec.

Informace o bezpečné půjčce

Tato půjčka získala svůj název nejspíše díky tomu, že při jejím sjednávání je její součástí automaticky i pojištění schopnosti splácet, a to zcela zdarma. Pojištění vás ochrání v případě ztráty zaměstnání či nemoci a s tím spojeným poklesem příjmu.

Bezpečná půjčka má široké možnosti použití. Splatnost je od 6 do 84 měsíců. Využít ji mohou fyzické osoby, podnikatelé i nepodnikatelé.

Na cokoliv

Velkou výhodou této půjčky je především její neúčelovost. Získané peníze můžete využít na cokoliv bez toho, abyste museli schraňovat faktury a překládat je společnosti. Ať už si nakoupíte vybavení do bytu či pojedete na dovolenou, je to jedno. Dokonce s ní můžete uhradit i závazky z dob minulých.

Jak sjednat půjčku?

Půjčku Essox až do výše 200 000 Kč může získat každý nad 18 let. Je nutné předložit dva doklady totožnosti a mít trvalý pobyt na území České republiky. Dále je nutné doložit i příjem. Pro její získání je ideální vyplnit si online formulář nebo kontaktovat pracovníka na zákaznické lince. Je možná i emailová komunikace. Jednoduše a rychle je možné vyřídit i hotovostní půjčku prostřednictvím finančních poradců Modré pyramidy stavební spořitelny.

Výhody Bezpečné půjčky

Hned několik výhod nabízí Bezpečná půjčka:

  • jednoduché a rychlé získání půjčky
  • neplatíte žádné poplatky předem
  • vyřízení je zcela zdarma
  • nemusíte ničím ručit
  • pojištění je zdarma
  • půjčka je bezpečná

Pro klienty Komerční banky, pod kterou tento produkt spadá, je připravená další výhoda. Při plnění všech obchodních podmínek můžete získat zajímavou slevu v hodnotě 1%.

Profesionálové pro každého

Společnost Essox vám nabízí skvělé finanční služby i plně profesionální poradenství. O všechny vaše potřeby se postarají odborní pracovníci a mimo samotné půjčky se můžete těšit i na kvalifikovaný servis. Nebankovní půjčky bez zástavy Essox se rozhodně nemusíte bát.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *