Netcredit půjčka – je podvod?

Chystáte se, že si půjčíte peníze před výplatou a vybíráte vhodnou nebankovní společnost, u které byste si mohli rychle, bezpečně a bez zbytečných náležitostí vyřídit nějakou úvěrovou službu?

Netcredit půjčkyV takovém případě vyzkoušejte některého z poskytovatelů krátkodobých půjček, které pravidelně zajišťují lidem do výplaty potřebné částky.

Mezi takovéto firmy patří i Netcredit, nebankovní společnost které nabízí okamžité malé půjčky bez podvodu na účet.
Většina nebankovních společností se snaží splnit vaše požadavky a upravují tak své online půjčky na míru. Tato šikovná půjčka od společnosti Netcredit samozřejmě není vyjímkou a i zde si můžete půjčit peníze pohodlně tak jak si přejete.

Jaká je výše Netcredit půjčky

Půjčky nabízené touto nebankovní společností, jež patří mezi nejznámější poskytovatele SMS půjček v oboru, jsou dostupné od 1000 kč až do 12 000 Kč.

Pokud to porovnáme s konkurencí, je výše cílové částky poněkud vyšší než je průměr.

Obvykle jsou totiž tyto krátkodobé nebankovní online půjčky dostupné jen do 10 000 Kč. To je jedna z prvních výhod společnosti Netcredit.

Další výhodou je pak dozajista kalkulačka půjčky přímo na stránkách Netcredit.cz, díky které si navolíte přesnou částku, kterou si potřebujete půjčit a zároveň si zde také vyberete dobu splatnosti.

Podobně jako u konkurečních rychlých půjček před výplatou, i u Netcredit půjčky se vypočítává výše úrokových sazeb podle toho, jakou dobu splatnosti si u svojí půjčky navolíte.

Princip je jednoduchý – pokud je doba splatnosti delší, roste i úrok. U krátkodobějších půjček tedy zaplatíte za navýšení a úroky o něco méně.

Jak je to s poplatky?

Tato půjčka bez zajištění a bez doklání účelu je využitelná na cokoliv. Důležité je však určitě vědět, kolik za půjčení těchto finančních prostředků zaplatíte.

Poplatky se zde platí dvojí – jednou platíte registrační poplatek v hodnotě 1 haléře a za půjčení peněz potom platíte klasický úrok formou jednorázového poplatku.

U půjčky 8000 Kč na účet zaplatíte při splatnosti 30 dnů částku 2000 Kč, což je přesně čtvrtina cílové částky u Netcredit půjčky. Maximální úroková sazba je proto 25 %.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *