Poradce Partners – zkušenosti diskuse

Každý z nás se snad už minimálně jednou setkal s nějakým obchodním zástupcem či finančním poradcem, ať už z řad svých blízkých anebo úplně náhodně. V tomto článku se zaměříme na finanční poradenství Partners, na jejich služby a poradce.
Finanční poradenství většinou funguje tak, že se poradce stará o několik svých klientů, jimž spravuje finance co nejefektivněji. Peníze má většinou z provizí za produkty, které doporučí klientovi a který si službu sjedná přes něj.

Jinak to nefunguje ani u firmy Partners, která má pobočky v mnoha městech po celé České republice. Co vám mohou jejich poradci nabídnout?

Jak probíhá poradenství u Partners

Možná už jste zažili telefonát o tom, že vás doporučil váš známý a mají pro vás zrovna Poradce Partners zajímavou akční nabídku ze světa financí a jediné, co musíte udělat, je sejít se, aby vám to předvedli. Často vás do poradenství „uvrtá“ také někdo z vašich blízkých, který vám nabídne pomoc v oblasti správy financí.

diskuze a zkušenosti

Pokud kývnete na schůzku, můžete očekávat jednání poradce, které je jako nacvičené jako z učebnice a vždy co nejrychleji vede k tomu, abyste se dostali k tématu financí a možnosti uvolnění finančních prostředků z vašeho rozpočtu na sjednání nějaké služby doporučené poradcem Partners.

Poradce by měl zjistit, jaká je vaše situace, kam směřujete, jaké máte možnost a co chcete.

Podle toho navrhne využití jednotlivých finančních služeb, ať už jde o spoření a investice, nebo o úvěrové produkty.

Bohužel však často dochází k tomu, že hlavně u nových nezkušených poradců, kteří tam pracují krátkou dobu, není doporučení úplně ideální a často vám nabízí produkty jen proto, aby získali výhodné provize. Typickým produktem je třeba investiční živostní pojištění, které není výhodné snad pro nikoho kromě finančních poradců a pojišťoven.

Podle zkušeností nejsou všichni poradci špatní, ale přesto je potřeba být obezřetný. Problém je ale v tom, že právě lidé, kteří pomoc finančního poradce potřebují, rozumí penězům nejméně a tak špatnou práci poradce Partners nebo jiné firmy nepoznají.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *