Porovnání nebankovních SMS půjček

V případě, že patříte mezi ty, kterým čas od času chybí pár tisíc před výplatou, jistě znáte pojem sms půjčka. Jde o nový typ úvěrového produktu, který najdete v nebankovním sektoru.

SMS půjčky řeší problémy lidí, kteří potřebují půjčit peníze krátkodobě anebo patří mezi porovnani-pujcekzákazníky se špatnou bonitou a nikde jim nechtějí půjčit.

Nebankovní společnosti, které SMS Půjčky nabízí totiž půjčují i lidem s horší solventností.

V našem článku jsme vám dnes připravili porovnání několika takových SMS půjček, díky kterým si můžete vypůjčit finanční prostředky rychle a bez problémů.

Kredito24 půjčka

Nabídka společnosti Kredito24.cz patří mezi nejnovější na trhu. I přesto, že je tato sms půjčka nová, jde o velmi zajímavý produkt. Půjčit si zde můžete až 12 500 kč s volitelnou splatností do 30 dnů.

Web: www.kredito24.cz

První půjčka je zde zdarma a noví klienti si tady takto mohou půjčit až 5000 Kč na 30 dní bez navýšení. Půjčka je samozřejmě bez dokládání účelu, ale také bez nutnosti doložit příjem.

Zaplo půjčka

Další novou společností z nebankovního sektoru je Zaplo Finance. Jejich Zaplo půjčka je na trhu s úvěry teprve rok, ovšem nabídka je podobně zajímavá jako u Kredito24.

Poprvé vám Zaplo půjčí až 5000 Kč také zdarma také s možností splatit půjčku až během jednoho měsíce. Při další půjčce lze získat také 12 500 kč. Při první půjčce u Zaplo musíte zaplatit registrační poplatek 1 Kč, hned potom vám mohou úvěr schválit. Zajímavostí u této nebankovní společnosti je to, že fungují i o víkendu.

Netcredit půjčka

Mezi starší úvěrové společnosti, jež fungují více než rok patří například pražská firma NetCredit.

Poprvé si zde nemůžete vzít více než 5000 Kč, pro stálé klienty je maximální půjčka 12 000 Kč. Splatnost je zde také na měsíc s možností prodloužení půjčky za poplatek.

Diskuze

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *