Provident centrální vymáhání pohledávek

Provident Financial s.r.o. je silná společnost s dlouholetými zkušenostmi od roku 1997. Od té doby získalo půjčky Provident více než čtvrt milionu českých klientů. Nejoblíbenější je bezhotovostní půjčka, kterou můžete využít i vy. Jestliže vám dělá starosti Provident centrální vymáhání pohledávek, nemusí. Stačí jen poctivě splácet a nečekají vás žádné problémy.

Bezhotovostní půjčka

Bezhotovostní půjčka je velmi oblíbený produkt této společnosti. Samozřejmě je k dispozici i půjčka hotovostní, která je také velmi rychlá. V mnoha případech můžete mít peníze doma během několika hodin od podání žádosti. Stačí vyplnit online formulář a obchodní zástupce vás neprodleně kontaktuje, domluví si s vámi schůzku a sdělí další informace o půjčce.

Půjčka je bez ručitele a bez zástavy. Jedná se o neúčelový úvěr, takže peníze je možné použít na cokoliv. Chcete jet na dovolenou, potřebujete novou pračky či koupit dárky? Není to žádný problém. Maximální částka je 80 000 Kč se splatností až 100 týdnů. Vše je přehledně a jasně dáno. Své peníze můžete získat převodem či hotově. Velkou výhodou je to, že si můžete půjčit kdekoliv v ČR a neplatíte žádné skryté poplatky. Ve smlouvě máte jasně uvedeno, kolik si půjčujete, velikost splátek i kolik zaplatíte celkem. Nečekají vás žádná nemilá překvapení v podobě dalších poplatků.

Pro koho je půjčka určena

Potřebujete si půjčit pár tisíc a nechcete čekat hodiny v bance, abyste nakonec stejně úvěr nezískali? Jestliže nežádáte o statisícové částky, je pro vás Provident ideální volbou. Navíc oproti jiným institucím můžete získat peníze hotově nebo převodem. Splácet pak budete přímo obchodnímu zástupci, se kterým jste sepisovali smlouvu nebo jsou možné i splátky bezhotovostně z vašeho bankovního účtu. V podstatě nemusíte udělat ani krok z domu. Vyřízení úvěru i následné splacení probíhá u vás doma. Společnost dbá na pohodlí svých klientů.

Provident centrální vymáhání pohledávek

Ještě než podepíšete jakoukoliv smlouvu a i tu od Providentu, zjistěte si všechny informace o společnosti. Stejně jako jiné společnosti, nabízí i tato možnost odstoupení od smlouvy do 30 dnů od jejího podepsání. Díky tomu vám budou započítány pouze minimální úroky a vy tak mnohem dříve splatíte své závazky. Obchodní zástupci vám pomohou a poradí, jak postupovat v případě odstoupení.

Provident centrální vymáhání pohledávek

Velký problém však nastává v případě, že neplníte svůj závazek a půjčku řádně nesplácíte. Poté můžete být zařazeny do databáze – Provident dlužníci a peníze spolu s dalšími poplatky a sankcemi po vás budou vymáhány soudně. Provident centrální vymáhání pohledávek klienti znají a každý by měl přesně vědět, co tento pojem znamená, ještě před podpisem smlouvy. Samozřejmě není centrální vymáhání pohledávek běžnou aktivitou společnosti. V případě, že vše poctivě a pravidelně splácíte, nemusíte se ničeho bát. A nemusíte se bát ani v případě, že se do problému se splácením dostanete. Stačí jen před problémy neutíkat a ihned kontaktovat svého obchodního zástupce. Společnost Provident se vždy snaží vyjít vstříc a svým klientům, v rámci možností, pomoci.

Důvěryhodná půjčka

Provident nabízí pouze prověřené a důvěryhodné půjčky. Několikrát získal první místo v Indexu etického obchodování a v roce 2014 získal první místo v anketě Zlatý měšec, jako Nejlepší úvěrová společnost. Půjčky zde se rozhodně bát nemusíte.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *