Provident půjčky – mají dlužníci šanci?

Nebankovní půjčky jsou pro mnoho klientů jediným způsobem, jak mohou získat finanční prostředky jako zápůjčku na určitou dobu a tím tak mohou vyřešit svůj nedostatek peněz v hotovosti.

Banky samozřejmě stále půjčují a dokonce většinou se zajímavým úrokem, ovšem bohužel ne každý ze zákazníků má možnost využít jejich služby.

Příčinou tohoto problému je totiž bonita klienta, kterou banky prověřují. Dlužníci tak mohou mít například problém, protože už jsou zapsání v registrech dlužníků, ať už jde o registry bankovní nebo třeba o registr SOLUS.

Zápis v registrech může dlužníkům dělat problémy několik let, proto musí zkoušet různé nebankovní společnosti.

Mezi jednu z nejznámější firem tohoto typu rozhodně patří úvěrová společnost Provident Financial, která půjčuje lidem částky v hodnotě desítek tisíc korun.

Provident dlužníci
Provident dlužníci

Půjčit si zde můžete peníze na účet, anebo si můžete domluvit schůzku s jejich obchodním zástupcem, který vám peníze přiveze až domů v hotovosti.

Nižší požadavky u Provident půjčky

Oproti bankám má Provident na své půjčky mnohem menší požadavky a podmínky pro schválení žádosti. Jak se můžete dočíst na jejich stránkách, Provident nabízí a schvaluje půjčky těm, kteří mohou doložit svoji totožnost (bydlí tedy v Česku, pro cizince Provident půjčky nenabízí) a mají pravidelný příjem.

A co dlužníci?

Provident Financial s.r.o. Sice prověřuje registry dlužníků, ovšem jen některé. Je tedy možné, pokud jste měli problémy třeba s bankou, že vám Provident půjčku schválí a vůbec nezjistí, že bylo s vaší platební morálkou v minulosti něco problémového.

Tyto půjčky si lze vzít většinou se splatností na rok a více. Záleží asi na tom, jak vysokou částku si u Providentu půjčíte. Minimální úvěry jsou nabízeny v hodnotě 4000, nejvíce si lze pak vypůjčit 80 000 Kč. Jak už jsme zmínili, lze si vyřídit jak bezhotovostní půjčku, tak hotovostní půjčku do domu.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *