Půjčka bez doložení příjmu Cetelem

Nacházíte se ve finančních problémech? Potřebujete dočasně získat určitý obnos peněz, abyste přežili poslední dny, které zbývají, než Vám přijde výplata? Jednou z možností jak vyřešit finanční tíseň je i půjčka bez doložení příjmu Cetelem, která je určena pro všechny, kdo potřebují dočasně půjčit peníze. A jaké jsou výhody, které tato osobní půjčka nabízí?

Půjčka bez doložení příjmů Cetelem je určena na cokoliv

půjčka bez doložení příjmu cetelemJe jedno, na co peníze od společnosti Cetelem potřebujete. Ať již chcete kupovat či opravovat auto, předělávat dům či koupit nějaký produkt, který je zrovna ve výhodné nabídce. Půjčku Cetelem lze využít opravdu na cokoliv a tudíž není potřeba dokládat její účel.

A oproti jiným nebankovním společnostem se tento typ půjčky hodně přibližuje k nabídce bankovního sektoru, neboť u Cetelemu si můžete půjčit i desetitisícové sumy. Nejedná se tedy o krátkodobou půjčku, nýbrž o běžný úvěr, který splácíte v podobě měsíčních splátek, které jsou v přijatelných úrokových sazbách.

Pro příklad lze tedy uvést, že jestli si půjčíte 20 000 korun, tak při 12 splátkách (1 rok) zaplatíte celkem 21 420 korun.

Jestliže byste chtěli půjčku Cetelem získat, tak máte hned několik možností jak vyřídit Vaší žádost. Kromě návštěvy pobočky, kde se Vás ujme některý z obchodních zástupců této společnosti a vysvětlí Vám vše potřebné, můžete celou věc vyřešit také přes telefon či internet. Tedy z pohodlí domova. A v případě schválení Vám bude po odeslání podepsané smlouvy odeslána finanční hotovost na Váš bankovní účet. Do několika dní tedy budete mít peníze k dispozici a budete je moct využít pro Vaše účely.

Bez pravidelných příjmů půjčku nezískáte

Na rozdíl od jiných společností potřebujete k získání půjčky Cetelem pravidelné příjmy. Ty musíte doložit alespoň 2 měsíce zpětně pomocí výplatních pásek, popřípadě alespoň musíte doložit potvrzení od Vašeho zaměstnavatele. Tímto se společnost chrání před tím, že by půjčila někomu, kdo nebude schopen úvěr splácet.

Dále také musíte být svéprávným občanem, který má trvalý pobyt na území České republiky a jenž dosáhl plnoletosti. Doložení dvou dokladů totožnosti (OP, řidičský průkaz či pas) je také samozřejmostí.

Vyberte si, jak budete úvěr splácet

U osobní půjčky Cetelem si také můžete zvolit možnost, jakou budete úvěr splácet. Měsíční splátky lze uhradit bankovním převodem, inkasem či složenkou. Ty obdržíte předvyplněné v úvodním dopise, jenž Vám bude doručen po schválení půjčky a odeslání podepsané smlouvy.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *