Půjčka Credit Limit

Nebankovní společnosti jsou ve světě úvěrových produktů spojené s celou řadou inovací a s celkem moderním přístupem. To plně dokládá také půjčka Credit Limit. Na první pohled půjčka, která oproti klasice funguje přece jenom trochu jinak. Pokud se na ni podíváme blíže, je dobré říci, že je to v podstatě virtuální kreditní karta. Znamená to, že je spojena s finanční rezervou, kterou máme vždy k dispozici. Nikoliv na fyzické kartě, ale na virtuálním účtu, odkud mohou být zaslány na náš účet klasický.

Jaká je její charakteristika?

Nejprve připomeňme, že ji nabízí Ferratum Bank, což je známý poskytovatel ze segmentu mikropůjček. Ten přinesl úvěr Credit Limit jako zajímavou inovaci na současném trhu. K dispozici mají žadatelé sumu v rozmezí 2 000 – 35 000 Kč. Pokud je zvolená částka schválena, je dlouhodobě připravena na bankovním účtu společnosti. Kdykoliv ji bude žadatel potřebovat, dá pokyn k převedení na svůj účet. Čerpat lze jak celou sumu, tak i její část, a to i opakovaně. Daný převod je realizován okamžitě, bez jakéhokoliv nutného ověřování, nebo dalších administrativních formalit.

Jak je to s výhodností?

Na tu je třeba u úvěrů hledět primárně a půjčka Credit Limit není žádnou výjimkou. Pokud se podíváme konkrétněji, tak platí, že úroková sazba za jeden den činí jenom 0,2833 %. Dále je třeba počítat s jednorázovým poplatkem, který činí 12,5 procenta z požadované částky. Pozitivem je přirozeně to, že poplatek je účtován jenom z částky za jednotlivý výběr, stejně jako nesmíme zapomínat ani na to, že úrok není účtován z celkové schválené částky, ale je logicky účtován výhradně jenom ze sumy, kterou si vyberete – která nám byla zaslána.

Jaké jsou výhody?

Pozitiv je hned několik. První řadě je to rychlost, jelikož dané peníze jsou ihned připraveny k odeslání. Dále nesmíme při součtu výhod, jaké půjčka Credit Limit má, zapomenout také na:

  • Nízkou povinnou měsíční splátku
  • Možnost snadného online vyřízení
  • Jistotu využití peněz na cokoliv

Zajímavým faktem je také to, že předschválené suma je dostupná doslova na neomezené období. Pokud jsou dodrženy minimální splátky, které jsou stanoveny na hodnotu 12,5 procenta z vybrané částky, lze peníze nejenom libovolně čerpat, ale i libovolně vracet a užívat jen skutečně jako celkem zajímavou finanční rezervu.

Kdo si může požádat?

Stejně jako u svých klasických úvěrů, i zde Ferratum jasně ukazuje, že půjčka Credit Limit může být skutečně pro každého, kdo o ni požádá. Nerozhoduje příjem, stejně jako finanční minulost, nebo aktuální bonita. To hlavní, na co se hledí, je věk nad 21 let, tuzemské státní občanství a samozřejmě také to, aby měl žadatel v pořádku veškeré doklady. Pokud tyto jednoduché podmínky splní, má velkou pravděpodobnost, že mu bude suma v požadované výši bez potíží schválena.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *