Půjčka od Fio Banka – pro studenty, kalkulačka

I když Fio banka nepatří mezi ty největší a nejznámější banky, které byste znali z reklam, má stále více spokojených klientů a to především díky kvalitě a nabídce svých finančních služeb. Nepatří možná mezi úplně klasické bankovní domy, mezi jejich služby patří také možnosti zajímavých investic formou investování například do akcií.

Půjčka od Fio BankaTo, na co se ovšem chceme zaměřit v dnešním článku jsou půjčky a úvěry, které má Fio banka k dispozici ve své nabídce.

Půjčování peněz je stále oblíbeným způsobem, jak získat potřebné finanční prostředky ať už potřebujete půjčit na bydlení, na studium anebo na zaplacení jiných dluhů. Lidé zpohodlněli a místo vydělávání peněz si je raději půjčí a teprve potom splácí.

V některých případech, a to právě především u bank, jsou naštěstí úrokové sazby napočítány alespoň v rozumné míře a tak nejde o lichvářské půjčky jako v případě některých nebankovních půjček a úroků.

Jaké půjčky Fio banka nabízí?

Fio banka má v nabídce několik typů úvěrů. Pro ty, kteří mají u tohoto bankovního domu už vyřízený svůj vlastní bankovní účet, je možné vyřízení kontokorentu či konsolidace půjček.

Kontokorentní úvěr je služba určena těm, kteří by rádi využili možnost dostat se na svém účtě do mínusu. Právě takovou půjčku kontokorent nabízí.

Kromě kontokorentních úvěrů nabízí Fio banka také půjčky na podníkání. Nemusíte tak vždy využívat klasické dotace, ale můžete si zajistit finanční prostředky pro start svého podnikání právě tady, formou Fio půjčky.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *