Půjčky před výplatou i o víkendu

Přemýšlíte o tom, že současnou situaci už nevyřešíte jinak, než tak, že si vezmete úvěr či půjčku? Takové rozhodnutí si určitě vždy dobře promyslete a snažte se najít řešení, které vás bude stát co nejméně peněz, nejlépe řešení zadarmo.

Tím může být třeba půjčka od rodiny anebo od známých, někdy lze ale takové půjčky najít i nebankovním sektoru.

Existují zde totiž určité úvěrové společnosti, které jako bonus pro nové klienty nabízí půjčky před výplatou poprvé zdarma.

Nejde sice o kdovíjak velké částky a splatit dluh musíte během pár týdnů, ale stále více lidem tato půjčka vyhovuje více, než dlouhodobé úvěry od bankovních institucí, které je zavážou k několikaletému splácení a velkému navýšení.

Půjčky před výplatou sice nejsou nejvýhodnější úvěry, pro stálé klienty jsou úrokové sazby často 20 – 30 % z půjčené částky, ovšem při nízké cílové částce většinou přeplatíte jen pár půjčky o víkendutisíc korun.

Příčinou úspěchu těchto menších úvěrových produktů je to, že si je lidé mohou sjednat snadno přes internet, není k tomu potřeba žádných formalit a vše je velmi rychle vyřízeno a peníze můžete mít u sebe nebo na svém účtě už do 3 dnů.

SMS Půjčky o víkendu

Moderní služby nebankovních společností jdou ale neustále dopředu a tak se objevilo několik poskytovatelů krátkodobých půjček, kteří schvalují žádosti i o víkendu.

Podání žádosti 7 dnů v týdnu je většinou dostupné u všech firem, které nabízí online půjčky. Schvalování i o víkendu ale už tak časté není. Kdo vám takovou půjčku dnes nabízí?

Mezi firmy, které poskytují půjčky o víkendu ihned na účet patří třeba nová Zaplo Finance, která u nás působí teprve od začátku roku 2013. Půjčit si u nich můžete přes 10 000 Kč a navíc nabízí první půjčky zdarma.

U Zaplo půjčky stejně jako u jiných finských úvěrů není splatnost zrovna dlouhá a tak nakonec musíte po pár dnech peníze vrátit.

Jestliže byste chtěli mít peníze zdarma půjčené na delší dobu, můžete si zkusit postupně vyřídit několik SMS půjček s nulovým navýšením a postupně splácet jednu půjčku dalším úvěrem. Splatnost se tak může prodloužit až na několik měsíců.

Diskuze

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *