Půjčky pro problémové klienty

Patříte mezi ty osoby, které někdy zapomněli zaplatit nějakou splátku či fakturu a dostali se tak do registru dlužníků? Vyděláváte, ovšem ne tolik, aby byly banky při schvalování žádosti o úvěr spokojené? Případně jste se stali takzvaným „problémovým klientem“ z jiného důvodu? Nezoufejte, neboť stále jsou zde nebankovní půjčky pro problémové klienty.

Půjčky bez dokládání příjmů a nahlížení do registrů

Půjčky pro problémové klienty spadají velice často do kategorie krátkodobých nebankovních úvěrů. Jejich výše se nejčastěji pohybuje v řádech tisíců a jsou určeny pro všechny klienty, kterým banka kvůli nějakému neduhu zamítla žádost o půjčku.

Půjčky pro problémové klientyJestliže tedy máte nízký prokazatelný příjem, potažmo Vaše jméno figuruje v některém z registru dlužníků, tak stále nemusíte zoufat. Šanci na získání mikroúvěru máte a to velice reálnou. Jsou totiž i takové společnosti, které půjčky pro problémové klienty poskytují do určité výše bez jakéhokoliv dokládání příjmů a zkoumání registrů. Stačí pouze zadat údaje, podle nichž může být žádost vyhodnocena a do pár minut se dozvíte výsledek – jenž bývá většinou kladný.

Porovnejte si nabídky a získejte tu nejvýhodnější

V době počítačových technologií lze navíc porovnat různé nabídky půjček a také si ověřit společnost, od které si půjčku pro problémové klienty budete chtít vzít. Díky tomu se tak omezují případy, že lidé, kteří nutně potřebují získat určitý finančních obnos naletí různým lichvářům a podvodníkům.

Nemluvě o velice pohodlném vyřízení, k jehož úspěšnému dokončení nemusíte opustit Váš domov. Po podání online žádosti Vám totiž prostřednictvím emailu či sms bude oznámen výsledek a následně proběhne převod půjčené částky na Váš bankovní účet. Na něm tak budete mít peníze k dispozici do druhého pracovního dne od schválení půjčky.

U půjčky pro problémové klienty nemusíte dokládat účel

Jednou z největších výhod většiny úvěrů poskytovaných v nebankovním sektoru je ta skutečnost, že u nich nemusíte dokládat účel půjčky. Půjčené peníze tak můžete využít opravdu na cokoliv, bez toho, aby to společnost od níž si půjčujete nějakým způsobem zajímalo. Je tedy na Vás, zdali si za ně pořídíte nové vybavení do domácnosti, auto či je použijete na zaplacení nějaké jiné splátky.

Možnost odložení půjčky

Důležité je pouze to, abyste půjčku včas splatili. Ovšem i zde lze najít kompromis a pokud nebudete mít v datum splatnosti celou částku, tak si lze buď (a to i opakovaně) požádat o prodloužení půjčky na další období, popřípadě o její částečné splacení.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *