Quick půjčka do výplaty – recenze, diskuze

Na trhu s půjčkami a úvěry je opravdu mnoho a firem, které poskytují malé či velké půjčky lidem, kteří mají problémy se svým finančním rozpočtem.

quick pujckaV dnešním článku bychom se chtěli zaměřit na recenzi jednoho z takových poskytovatelů, kterým je firma T&C DOMOV s.r.o. a jejichž hlavní službou je Quick půjčka.

Už podle názvu služby je poznat, že asi nepůjde o typ dlouhodobé nebankovní půjčky, které vám zajistí peníze na bydlení či na podnikání.

Jde spíš o menší typ úvěru, se střednědlouhou dobou splatnosti, která vám může zajistit až 150 000 Kč.

Quick půjčka jedině s doložením příjmů

Protože nejde o SMS půjčku či finský úvěr, jsou zde už požadavky na klienta trochu přísnější a půjčí tedy například jen lidem, který mají prokazatelný příjem a to minimálně ve výši 9000 Kč.

Půjčí tedy lidem, kteří mají pravidelný důchod, jsou podnikatelé či živnostníci anebo mají stálé zaměstnaní, ze kterého jsou schopni příjem doložit.

quick pujčka

Při podávání žádosti o půjčku je tedy potřeba doložit tohle:

  • platný průkaz totožnosti – občanka
  • doklad o trvalém pobytu
  • doklad o příjmu
  • zaplacený nájem či inkaso

Jaké jsou splátky?

Podle příkladu na internetových stránkách Quick půjčky splácíte zhruba 5% z částky, kterou jste si půjčili. To však není výše úroku, ten je rozhodně mnohem vyšší.

Při půjčce 20 000 korun jsou tak splátky zhruba 1000 Kč. Hodnota RPSN je ale dle data vypůjčení od 68 do 75 %.

Tato nebankovní společnost má kromě těchto úvěrů v nabídce také specifické půjčky. Můžete si zde například zařídit úvěr Qmax, u něhož je ovšem potřeba zástava nemovitosti.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *