Recenze Abivia s.r.o.

Půjčky a úvěry dneska využívá opravdu velké množství lidí a spíše bychom hledali lidi, kteří nemají žádné půjčky ani dluhy, než lidi, kteří si někdy půjčili. Bohužel kvůli aktuální finanční situaci není mnoho rodin soběstačných a nevyjdou s penězi, které vydělají a našetřili si.

Nejen proto pak musí hledat nejrůznější úvěrové služby. Bohužel ne každý, kdo si peníze půjčí je schopen svůj dluh splácet bez problémů a včas a tak se často stane, že se člověk zadluží a nemá na splácení.

Jednou z možností, jak tento problém vyřešit může být využití oddlužení, které u nás nabízí několik firem, mezi něž můžeme zařadit i firmu Abivia s.r.o., která sídlí v Brně, na ulici Trnitá.

Jak se můžete dočíst na finančním serveru FinanceChytře.cz, funguje to zhruba takto:

Funguje to tak, že si v případě problému dohodnete schůzku s jejich pracovníkem. První schůzka je zdarma a dozvíte se na ní nejdůležitější informace a odpovědi na vaše otázky.

Nejde o podvod?

Dlužníci, kteří potřebují svoji situaci rychle, ale hlavně bezpečně vyřešit, se často obávají toho, aby nebylo společnost Abivia a jejich nabídka podvod.

Abivia Brno recenze
Abivia Brno recenze

Na internetu naštěstí dnes funguje mnoho diskuzí a recenzních webů, takže si můžete přečíst opravdové zkušenosti od lidí, kteří už někdy služby Abivii využili. Podle těchto zkušeností nejde o podvod, první schůzka je opravdu zdarma.

Problém nastává až poté, co vám navrhnou váš plán a řešení. Bohužel (i přesto, že na webu píšou, že jsou velmi levní) chtějí nemalé částky za vyřizování a jejich služby.

Počítejte s tím, že za zpracování podkladů, které jim dodáte zaplatíte částky v hodnotě několika tisíc korun. Pro někoho to může být částka přijatelná, protože si tak usnadní jednání s právníky a advokáty, ovšem ne každý si může v zadlužení takovou částku dovolit.

Diskuze

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *