Relax půjčka recenze

Důvodem proto, že si lidé půjčují peníze přes internet, je především to, že zde mohou získat peníze rychle a to i během několika desítek minut anebo pár hodin. Je zde rychlejší jak vyřízení žádosti, tak i schválení a odeslání peněz. Příkladem takové extra rychlé půjčky může být například úvěr s názvem Relax Půjčka.

Recenze Relax půjčky

Relax půjčka recenzeVýhodnost nebankovních krátkodobých půjček má ale i svá negativa.

Ta jsou často v tom, že na internetu ne vždy přesně zjistíte toho, kdo půjčky skutečně nabízí a půjčování peněz je tady tak rizikovější a náchylnější k podvodům.

Právě toho se mohou určitě obávat i lidé, kteří narazili na online Relax půjčku. Na první pohled vypadá web jako klasická firemní stránka některé nebankovní společnosti, nikde zde však nenalezneme informace o poskytovateli půjčky.

Trochu nám sice pomohou informace uvedené v podmínkách, se kterými musíme v případě podání žádosti souhlasit. Zde je totiž uvedená firma BezvaFinance s.r.o., která sídlí v Praze na Mezibranské, což je známá adresa mnoha českých firem.

BezvaFinance u nás sice není příliš známá firma, ale funguje u nás velmi podobně jako například Cresco Group (Cresco je ale mnohem větší spamer v oblasti emailů). Tato firma funguje jako prostředník mezi poskytovatelem půjčky a zákazníkem.

Je to podvod?

Na stránkách Relax Půjčky tedy tato firma hledá nové klienty, zájemce o půjčku, kteří si chtějí půjčit peníze krátkodobě.

Při odeslání žádosti putují informace skutečnému poskytovateli půjčky, kterým múže být třeba Ferratum a při schválení úvěru má firma BezvaFinance provizi.

Nejde tedy rozhodně o podvod, nemusíte se obávat, tento způsob fungování finančních služeb je v Česku v poslední době opravdu rozšířený a formou těchto prostředníků dnes nabízí půjčky a úvěry nejen nebankovní společnosti, ale i některé bankovní instituce.

Diskuze

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *