Repůjčka – Česká spořitelna, Air bank, Zuno

Slyšeli jste už někdy pojem Repůjčka? Pokud ne, tak vězte, že se jedná vlastně o refinancování již spláceného úvěru – nebo spíše několika úvěrů. Pokud totiž sloučíte splátkové kalendáře do jednoho s pomocí takovéto Repůjčky, zaplatíte ve finále podstatně menší obnos – a navíc budete splácet jen jednu částku, ne deset složenek Repůjčka každý měsíc. A to se vyplatí, nebo si snad myslíte, že ne?

Kde – Air Bank, Zuno nebo Equa banka?

Ušetřit můžete až čtvrtinu splátek, stačí se jen správně informovat a vše zařídit, ale obvykle na to nepotřebujete ani celé jedno odpoledne, vše lze i po telefonu nebo emailem, kurýr Vás navštíví na Vámi zvolené adrese a vše už dohodnete nad šálkem lahodné kávy, bez chvatu a spěchu…

Repůjčka neznamená žádné zbytečné papírování, finální smlouva nezabere víc než několik málo listů papíru, navíc je její vyřízení zcela bez poplatků.

Pokud máte zájem, kontaktní formulář je vyplněný opravdu hned, stačí minuta nebo dvě a pár základních údajů vepsaných do kolonek.

A pokud stále váháte, je třeba zavolat na infolinku, kde Vám mezi osmou a jednadvacátou hodinou vše rádi osvětlí. Repůjčka je prostě tak snadná, že se skoro až vyřídí sama od sebe, stačí jen podpis pro potvrzení celé transakce.

Takzvaná konsolidace půjček není na tuzemském trhu s úvěry žádným nováčkem, funguje již nějakou dobu a opravdu velmi úspěšně. Stačí se poptat v okolí, jestli s něčím podobným nemá někdo ze známých zkušenost a uvidíte, že se alespoň jeden člověk chytne. Repůjčka je totiž hitem posledních sezon! Mnoho lidí si totiž sjedná hned několik úvěrů a pak je bohužel ke své vlastní škodě nestíhá splácet, ale jsou tu banky, které jim rády podají pomocnou ruku…

Navíc ke každé úspěšně vyřízené žádosti můžete získat malý finanční bonus, který určitě potěší, zvláště pokud není Vaše rodinná finanční situace zrovna dobrá.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *