Rychlá půjčka pro lidi bez zaměstnání

Získat půjčku dneska není vůbec nic těžkého, pokud splňujete podmínku trvalého bydliště a aspoň nějakých příjmů.

Kromě bankovních institucí vám půjčí třeba nebankovní společnosti nebo soukromí investoři, takže si stačí jen vybrat nejvýhodnější nabídku.

Problém je ovšem v tom, když máte zápis v registrech dlužníků anebo jste bez zaměstnání a tak nemůžete doložit svoje příjmy. Kde vám půjčí i bez nutnosti a prověřování potvrzení o příjmu?

Nebankovní SMS půjčky

Vhodnou volbou může být v některé situace půjčení peněz formou SMS půjčky. Jde sice o malý úvěr, který vám nezajistí nikterak závratné sumy peněz, ovšem alespoň pár tisíc takhle můžete na krátkou dobu získat.

Kdo takové půjčky nabízí?

U nás existuje několik nebankovních společností, jež mají rychlé SMS půjčky v nabídce. Můžete si díky nim tak zažádat o půjčky až do 20 000 Kč. Takovou půjčku nabízí třeba Crediton, menší SMS půjčky na účet nabízí třeba Netcredit, Perfect Money nebo nová společnost Dollar Financial Czech.

Pro někoho může být nevýhodou kratší doba splatnosti, díky ní však nezaplatíte za navýšení tolik, ale většinou jen částky v hodnotě stovek korun.

Úroková sazba, tedy vlastně navýšení, které se platí za půjčení peněz, je rozličná a mění se podle toho, na jak dlouhou dobu si peníze vypůjčíte.
Velmi často se ale tato sazba pohybuje mezi 10 – 30 %. S prodloužením půjčky se však výdaje na úvěr navyšují, protože musíte zaplatit poplatek za prodloužení.

Platí se poplatky předem?

U mnoha nebankovních poskytovatelů SMS půjček nemusíte předem platit ani 1 Kč, někde je ovšem poplatek přesně v této hodnotě vyžadován kvůli ověření vlastnictví bankovního účtu.

U firem, které půjčují s poplatkem 1 Kč předem je často mnohem rychlejší získání peněz, vaše výpůjčka tak může být vyřízena už během 24 hodin.

 

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *