Šikovná rychlá půjčka před výplatou

Ať už potřebujete půjčit před výplatou anebo na zaplacení složenek, v každém případě se vám může hodit krátkodobá půjčka, která vám zajistí pár tisíc velmi snadno, bez zbytečného vyřizování.

Nová šikovná půjčka od firmy Zaplo Finance je ideální úvěr pro každého, komu chybí peníze na kratší dobu.

Šikovná rychlá půjčka

Zaplo Půjčka působí v oboru finských půjček, kde fungují společnosti jako Ferratum či Omega Financial.

V obou případech jde o firmy, které vám půjčí pár tisíc převodem na účet, když budete v nouzi. V letošním roce začala takto fungovat i Zaplo půjčka, pojďme se detailně podívat na to, co vlastně nabízí.

Půjčky rychle a snadno přes internet

Šikovná Zaplo půjčka je podobně jako ostatní krátkodobé úvěry dostupná na internetu, přímo na stránkách Zaplo.cz.

Zde najdete jejich online kalkulátor, díky kterému si rychle spočítáte úrokovou sazbu či výšku navýšení. Úroky se zde platí jednorázově, platí se konečné splátka včetně dluhu do určené doby splatnosti.

Jak sami můžete zjistit, výše úrokových sazeb se odvíjí od toho, na jak dlouho si peníze půjčíte. Při delší době splatnosti výše úroku roste, výhodnější je tedy kratší půjčka, třeba na týden nebo 14 dnů.

První půjčka bez úroků

Díky akční nabídce od Zaplo si můžete jejich šikovnou půjčku vyzkoušet aniž byste poprvé zaplatili nějaké úroky. Předem sice musíte poslat ověřovací registrační 1 Kč poplatek, nic jiného však platit nemusíte. Při první půjčce si můžete vyřídit úvěr až do 5000 Kč.

Jak probíhá sjednání?

Celý proces půjčky proběhne online, není tedy třeba osobní schůzka nebo jiné formality. Podáte si žádost přes jejich formulář, odešlete registrační 1 kč a počkáte na schválení. Po obdržení poplatku dojde ke konečnému potvrzení a peníze putují k vám.

Kolik vlastně u půjčky od Zaplo přeplatíte?

Pro většinu lidi je určitě hlavní to, kolik za půjčení peněz u Zaplo Finance přeplatí. Podívejmte se tedy na příklad jejich šikovné půjčky před výplatou:

Půjčka 5000 Kč, splatnost 30 dní

  • pro stálé zákazníky je navýšení 950 Kč (RPSN cca 730 %)

Půjčka 10 000 Kč na 15 dní

  • pro stálé zákazníky je navýšení 1 300 Kč (RPSN 1856 %)

Jak můžete sami vidět, hodnota RPSN je opravdu vysoká, to je však způsobeno tím, že jde o krátkodobé půjčky. Zde je tato hodnota nepříliš relevantní, protože peníze si lidé půjčují jen na pár dnů a proto je RPSN tak vysoké.

 

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *