Sim půjčka – diskuze, recenze, na složenku

Slyšeli jste už někdy slovní spojení Sim půjčka? Že ne? Tak to je nejvyšší čas podobnou troufalost napravit!

Pokud totiž například hodláte ve zdraví a pohodě přežít pár dní do výplaty s červenými čísly v internetovém bankovnictví nebo se nečekaně porouchal nějaký přístroj v kuchyni, televizor nebo vysavač, není od věci vzít si právě Sim půjčku.

Vyřízeno bude prakticky ihned, doslova během pár minut, stačí jen vše telefonicky dohodnout a hned budete vědět, na čem jste!

sim-pujckaPůjčit si můžete jakoukoliv sumu v rozmezí dvou a deseti tisíc korun, stačí mít pak už jen občanský průkaz (do kontaktního formuláře zadáte jen a pouze jeho číslo), věk mezi osmnácti a šedesáti pěti lety, stejně jako vlastní mobilní telefon (no kdo by ho neměl?) a žádné předchozí nesplacené dluhy u této pražské společnosti, která Sim půjčku provozuje.

Sim půjčka rychle přes internet

Sim půjčka je určena doslova všem, včetně žen na mateřské dovolené nebo studentů. Doba splatnosti se odvíjí spíše od Vašeho konkrétního přání, je buď plánována na dobu patnácti, jednadvaceti nebo třiceti dnů včetně.

O tuto půjčku můžete požádat telefonicky, pomocí sms nebo vyplněním krátkého kontaktního formuláře, můžete si z těchto tří možností vybrat tu pro sebe nejvhodnější!

Chcete vědět ještě víc? Není problém, Sim půjčka má své vlastní oficiální webové stránky.

Převod financí může proběhnout jak klasickým bankovním převodem, tak si vše můžete nechat zaslat poštovní poukázkou (na složenku), třeba pokud nemáte bankovní účet v některé z tuzemských bank, ale v takovém případě se čekání trochu prodlouží, převod pak může trvat třeba dva až tři pracovní dny.

Pokud nemáte bankovní účet v ČSOB, České spořitelně, Raiffeinsenbank nebo GE Money Bank, čekání na vysněné finanční prostředky může trvat také trochu déle, třeba i celý jeden den a nikoliv jen pár minut, záleží na rychlosti zpracování transakce z pohledu těchto bank.

Štítky:

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *