Sim půjčka s.r.o. – peníze před výplatou snadno a rychle

Rychlé půjčky před výplatou jsou oblíbeným nebankovním produktem celé řady klientů. Je to zejména díky rychlosti a benevolentním podmínkám, které je potřeba při vyřizování žádosti o úvěr splňovat. A právě jedním z těch produktů, který lze získat celkem snadno je i sim půjčka s.r.o. bez registru – krátkodobý úvěr, při němž můžete získat až 11 500 korun.

Sim půjčka s.r.o. je společností, která se zaměřuje na poskytování krátkodobých nebankovních půjček. To jsou většinou půjčky s dobou splácení okolo 1 měsíce, které jsou poskytovány klientům, jež potřebují rychle získat potřebný finanční obnos, například několik dní před výplatou.

Sim půjčka s.r.o – co potřebujete k jejímu vyřízení?

Sim půjčka s.r.o.Abyste mohli tento finanční produkt získat, tak musíte splnit určité podmínky, které jsou poměrně nenáročné. Důležité je, abyste byli občanem České republiky, kterému je alespoň 18 a maximálně 65 let. Další podmínkou je poté občanský průkaz, který dokládáte ihned u žádosti o půjčku.

Značnou výhodou je, že nemusíte dokazovat Vaše příjmy a proto můžete získat sim půjčku bez registru i v případě, že jste student, popřípadě že trávíte čas na mateřské dovolené. Ani s tímto nemá tato společnost problém a půjčka je tedy opravdu pro každého.

Peníze ihned odesílány na bankovní účet nebo složenkou

Jelikož společnost používá pro své transakce hned několik bankovních účtů, tak máte velkou šanci, že peníze budete mít k dispozici ještě v den, kdy Vám byla půjčka schválena. Pokud však budete mít bankovní účet u jiné banky než sim půjčka s.r.o., tak počkáte většinou 1 – 2 pracovní dny. Což také není žádná zásadní doba.

A v případě, že bankovní účet nevlastníte, tak Vám budou peníze odeslány prostřednictvím složenky. V tomto případě se tedy jedná o delší dobu, ale stále máte možnost získat půjčku, což u některých dalších nebankovních společností není možné.

Zvolte si dobu splatnosti podle Vašich možností

Co se týče splacení půjčky, tak to probíhá jednorázovou platbou a ve Vám zvolený termín. Můžete si tedy sami zvolit, zdali půjčku splatíte 7, 15, 21 nebo 30 dní poté, co Vám byla půjčka schválena a peníze odeslány na Váš bankovní účet.

V případě, že by se náhodou naskytla situace, kdy nejpozději v den splatnosti nebudete mít dostatek peněz na splacení tohoto krátkodobého úvěru, tak stále se nic závažného neděje. Půjčku si totiž můžete za určitý poplatek prodloužit na následující období, což je možné opakovat celkem třikrát. Nakonec tak budete mít dostatek času, abyste úvěr řádně splatili a neměli tak zbytečné peníze, které z nesplácení mohou plynout.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *