Smart půjčka – rychlá a pohodlná půjčka

Potřebujete peníze? Veškeré možnosti již selhali a Vy nevíte, na koho se obrátit? Zkuste nebankovní produkt smart půjčka se kterým můžete snadno a rychle získat až 70 000 korun. Stačí pouze vyplnit online žádost a do 48 hodin můžete disponovat penězi.

Smart půjčka je určena pro všechny, kteří potřebují půjčit peníze a to bez zbytečného obíhání poboček a zdlouhavého administrativního vyřizování. Se smart půjčkou můžete vše vyřídit z pohodlí Vašeho domova a následně pouze čekat, až Vám budou doručeny peníze, které jste si vypůjčili. Půjčka Vám navíc bude doručena až do vašeho bydliště.

Smart půjčka – získejte až 70 000 korun

Smart půjčka - schválení a zkušenosti

Výhodou smart půjčky je především to, že se nejedná pouze o typický krátkodobý úvěr, se kterým získáte pouze několika tisícovou částku. Smart půjčka Vám totiž umožní získat až 70 000 korun a to se splatností 13 – 16 měsíců, přičemž úvěr splácíte pravidelnými měsíčními splátkami.

Jestliže chcete tento nebankovní produkt získat, tak budete muset splnit několik požadavků, které poskytovatel smart půjčky u svých klientů požaduje.

Můžete mít spoludlužníka

Samozřejmostí je, že Vám musí být alespoň 18 let a musíte se prokázat dvěma doklady totožnosti. Tedy občanským průkazem a poté pasem či řidičským průkazem a podobně. Společnost také neposkytuje půjčku nezaměstnaným lidem a proto je potřeba, abyste měli nějaký pravidelný příjem, který budete moci dokázat. V případě, že nebudete mít dostatečnou bonitu, tak půjčku stále budete moci získat, ale pouze s podmínkou, že budete mít nějakého spoludlužníka, který se s Vámi podělí o splácení půjčky.

Na druhou stranu půjčku můžete využít na cokoliv a nemusíte dokládat žádný účel. Stejně tak máte možnost úvěr nefinancovat a to v případě, že měsíční splátky odesíláte včas.

Peníze až do domu

Jestliže tedy přemýšlíte, že o smart půjčku požádáte, stačí vyplnit jednoduchou online žádost, popřípadě využít telefonní linky společnosti JET Money s.r.o., která produkt smart půjčka poskytuje. Následně je vyřízení celé žádosti otázkou několika minut a v případě, že bude schválena, tak můžete očekávat doručení finanční hotovosti přímo do Vašeho bydliště.

O nic se tedy nestaráte a nikam nemusíte chodit. Vše lze vyřídit v pohodlí Vašeho domova a bez zbytečného administrativního vyřizování a papírování.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *